Máte dieťa z kvapiek lásky?

16. dec 2023

Ahojte trochu netradicna otazka ale uz dlhodobo ma toto zaujima. Mate niekto dieta z predejakulacnej tekutiny? My sme roky praktizovali prerusovanu suloz a nikdy sa nic take nestalo a ked sme sa o babatko prvykrat cielene pokusili tak vyslo na prvy pokus. Taktiez moje zname takto roky udrziavaju sex. zivot a ani jedna nikdy neotehotnela. Pytam sa anonymne lebo uz vidim ze sa tu najde niekto kto je dokonalost sama a bude mi pisat naco sa pytam blbosti - tak rovno odpoviem ze len zo zaujimavosti)

viestta
16. dec 2023

Staci precitat par podobnych tem, a ze ich tu uz bolo celkom dost, a tam najdes aj take mamy, u ktorych prerusovana suloz ako antikoncepcia nezafungovala.

mikadooo
16. dec 2023

Áno. To že sa ti to ešte nestalo, hmm no ako by som to...🤔. Nestrácaj nádej, šanca otehotnieť je síce malá, ale je 😁.

malav
16. dec 2023

Myslim si, ze som takto otehotnela, ale trvalo to 6 rokov :D

ivkav5
16. dec 2023

@mikadooo veď píše, že otehotnela hneď keď sa ciele pokúsili o dieťa…

Autorka ja to isté, 9 rokov máme s mužom prerušovaný styk a nikdy sa nič neprihodilo, teraz keď sme už chceli bábo, pokúsili sme sa na prvý pokus som otehotnela ;)

mikadooo
16. dec 2023

@ivkav5 no veď ja píšem, že sa nemusí až tak moc tešiť, že im to TERAZ vychádza, možno otehotnie aj keď sa nebudú pokúšať o dieťa 😉. Ideálne keď bude mať tak 45 a niiiiikdy predtým jej táto metóda nezlyhala...

trinityf
16. dec 2023

No nechcem nic radsej hovorit. Ale moja kolegyna tiez praktizovala prerusovanu suloz a ostala tehotna. Isla na interupciu, lebo ju to v 40ke polozilo.

nevenka
16. dec 2023

20 rokov spolu a s vynimkou asi pol roka HAK, obcas kondom, ale vacsinou prerusovane a z takehoto sa nam nikdy dieta nepodarilo. A to aj cez plodne dni. No ale nikdy sme nesli viac kol skoro po sebe.

rebrambora
16. dec 2023

Takisto. U nas prerusovana suloz dlhe roky ako 'antikoncepcia' funguje, a to mam nepravidelnu menstruaciu, dve tehotenstva vysli na prvu šupu.
U nas je trik asi v tom, ze muz citi aj predejakulat. Toto je velmi individualne.

dorothee
16. dec 2023

Poznam pary co takto funguju roky,na prerusovanej sulozi ale mne to nevyslo a mam dve deti z tychto kvapiek 😁

jana_eyre_2
16. dec 2023

Je tu už veľa, veľa podobných tém.. áno, mám takú dcéru..

S mužom sme mali prvého plánovaného syna po 8mich rokoch vzťahu bez antikoncepcie.
Po 9tich rokoch vzťahu vznikla nečakane dcera, dodnes nevieme z čoho..
Po 12r vzťahu sme mali tretieho plánovaného syna.. odvtedy sa nič nezmenilo, antikoncepciu neberiem a ďalšie dieťa neprišlo.. ale dcéra proste vznikla bez toho aby sme vôbec tušili.. už má 10r a je to úžasné dieťa..

ivik4
16. dec 2023

Moja kamoska je akurat teraz tak neplanovane tehotna

poppy22
16. dec 2023

kvapky lasky...to som uz dlho nepocula, fakt mile🙂...

bejka90
17. dec 2023

My sme s muzom tak zili len na prerusovanej 10 rokov kym se neboli manzelia a nic... syn sa nam podaril po par mesiacoch cieleneho snazenia a teraz o druhe sme sa snazili rok aj nieco.tak neviem, ci mam vacsi problem s otehotnenim a preto z kvapiek nikdy nic nebolo, alebo to bola 10 rocna nahoda ze sa nic nestalo :D

pabla99
23. dec 2023

Ja som dieťa kvapiek lásky😂 keď som sa narodila tak mamina ostala po štyroch mesiacoch opäť tehotná - opäť kvapky lásky. Takže sme s mojim mladším bratom hneď po roku. Potom brala dllllho antikoncepciu.
U mojich rodičoch táto metóda zlyhala, ale mamina si pochvaľuje že sme obidvaja úžastne deti 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre