Matcha čaj - chutný a kvalitný

13. júl 2022

ahojte, tie čo pijete matcha čaj, poradte mi prosim nejaky pravy (teda povodom Japonsko, nie Čína), chutny, kvalitny, ale nie uplne predrazeny,
dakujem 🙂

bessie12
13. júl 2022

https://www.manutea.sk/matcha-x2v10125 matcha caj je vo vseobecnosti drahy caj. V Japonsku tento caj pouzivali/ju na cajovy obrad.

chrobacik41
13. júl 2022

Jeden z najkvalitnejsich zelených čajov je z Kyota v Japonsku. Bola som priamo v čajovni v tokiu kde predávajú originál čaje z Kyota. To sa nedá porovnať z tými co sa u nás predavaju. Som doniesla mojej maminke aj čaj aj original metlicku na šľahanie matcha caju aj original drevenú lyzicku na naberanie caju. Môj kamarát si objednával tento čaj priamo z Japinska len teraz odtiaľ do Európy neposielaju zásielky, teda sú momentálne pozastavené. 3 mesiace čakal na balíček. A ďalší neobjednával. Ale ešte si občas objednáva z Anglicka.

janina1127
15. júl 2022

Pozri na teamarket, z tade som ja kupovala asi dva mesiace dozadu, lebo teda matchu si poslednú dobu dosť idem aj so sestrou a táto je podľa mňa super 🙂

peternu3
17. nov 2023

Ahoj,
Skús firmičku moya matcha alebo altevita má tiež dobrú.

A áno musí byť z Japonska. Tá činska je ako šťanka. a má hrooozne veľa ťažkých kovov v sebe.

Tiež to vidno aj na farbe.

Tá z Japonska je ovela sýtejšia zelená. 🌳

karima512
8. apr 2024

ja si kupujem od vitarian. sk original ceremonialnu, tiez ma krasnu sytu zelenu farbu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre