Máme problémy s počatím

26. jún 2020

Nedávno tu bola diskusia, koľko ste mali rokov, keď ste mali prvé dieťa. Keby to nám vyšlo keď sme sa začali snažiť, ja by som mala 26 a muž 31. Keď to už vyšlo, ja 28 a muž 33 ale žiaľ, o bábo sme prišli. Teraz mám 29 a môj manžel 34,detičky nedohľadne. Mame problémy s počatím, je to ťažšie ale dá sa to.. Kto vie kedy to vyjde😔 cítim takú prázdnotu a strach.. Ze co bude.. Možno budeme musieť ísť do ivf, ďalší stres pre nás. Nechcem povedať, že upadam do depresie, ale je mi ťažko, vždy keď zaspávam sa ztrhnem na pocit, že už sme naše dieťatko mohli mať 😢 prišli sme o bábo vo vysokom týždni, je to veľmi ťažké byť psychicky v pohode 😏

mira91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heln
26. jún 2020

Ahoj, je jasne ze je to tazke. Ale stale ste mladi a este mate relativne dost casu. Zamerajte sa na nieco ine, kupte si psika, prerabajte byt, venujte sa nejakym zalubam alebo vzdelavaniu. Dobry psychicky stav ma velky vplyv na otehotnenie.

semila001
28. jún 2020

Treba nabudit atmosferu a mysliet pozitivne a verit ! A pestra zdrava strava bez fajcenia je zaklad . Sice fajcenie by nevadilo my sme sa snazili 3 deticky na prvy sup tak myslim ze fajcenie az tak nevadi ja mam 22 a muz ma 31 . NEviem kde je u vas problem :( :( skuste tak ako som vam povedala . A ked sme sa snazili o prve babo sme kazdg den aj 3 krat za den :D :D vecer kedykolvek kedy sa dalo )))) aj dceeku tak najviac vecer a rano hehe ja vam drzim palce nech sa vam dari a urcote mi dajte vediet

semila001
28. jún 2020

A syna sme robili 5 den alebo 4 pocas menzesu skuste tak verim ze sa to podari my sme tiez pri prvom cez menzes ale az 4 alebo 5 ty den

sima116
27. mar 2021

Ani neviem, ako som na tento pomerne starší príspevok narazila. Ale chcem Ti povedať, že nič nie je stratené, cca do 33 sú vajíčka u žien ešte celkom ok. Ja by som si ich už teraz nechala pre istotu zamraziť (kým sú ešte mladé), a medzitým sa pokúšala prirodzene počať s tým, že mám aj "záložný plán" keby niečo. Teraz je taká nešťastná doba, že sme všetci pod stresom. Neboj sa, a ak veríš v Boha, podeľ sa s ním o svoje trápenie - veď sme len slabí ľudia - spolahni sa na neho, určite s Vami nejaký plán má. Mne to osobne keď som smutná pomáha 😉 Držte sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre