Mám pred ovuláciou?

anetka1704
7. sep 2024

Ahojte žienky 🙂 viem, že tu je veľa podobných diskusií a aj som veľa čítala ale stále mám nutkanie sa predsa opýtať. Vec je taká: 25.8 som mala tretí deň MS, s partnerom sme mali styk (nechránený) na druhý deň som už nemala skoro žiadnu MS. Po pár dňoch ma bolelo v podbrušku asi 2-3 dni plus som mala biely krémových výtok asi 2 dni. Problém je ten, že mám nepravidelný cyklus priemer asi 39 dní.🥹potom sme mali ďalší nechránený styk 3.9. Od predvčera ma zase pobolieva v podbrušku a dnes aj citlivé prsia + zase biely krémový výtok (nie veľa) pre istotu som si dnes spravila test od toho 25.8 by to už myslím ukázalo ale bol negatívny. Hlavná otázka je či môžem mať pred ovuláciou alebo ovuláciu keďže je to dnes 12 deň od zaciatku MS aj napriek takému cyklu. Zajtra skúsim kúpiť ovu test 😌 Ďakujem vám za odpovede a váš čas 😘

veronikap120
7. sep 2024
veronikap120
7. sep 2024

@anetka1704 záleží či sa o bábätko snažíte alebo nie pokiaľ ste mali len nechránený sex ale nesnažíte sa o bábätko v tom prípade sa do teba nespravil si myslím že tehotná nebudes ja mám tiež niekedy citlivejšie prsia ale pokiaľ sa o bábätko snažíte určite tam je šanca že to tak môže byt sprav si o pár dni ešte test a daj vedieť ;)

anetka1704
autor
7. sep 2024

@veronikap120 ďakujem, spravil sa do mňa😅 chceli by sme bábätko ale netlačím na pílku len sa posledné dni zvláštne cítim.. takže je možné aj prípadné tehotenstvo?

veronikap120
7. sep 2024

@anetka1704 určite ano, len to nechaj nech to ide samo už veľa krát sa stalo že sa žena tak cítila tešila sa a nakonec bola sklamaná ale držím palce ;))

anetka1704
autor
7. sep 2024

@veronikap120 jasné nejdem sa predčasne tešiť skúsim spraviť test neskôr tedaa keď nič budúci týždeň by som mala mať podľa tabuľky ovu ale na to sa tiež nedá spoľahnúť pri mojom cykle a ms až na konci mesiaca tak som faakt zvedavá ako to dopadne. Dám vedieť ešte raz ďakujem 😊

majulka098
8. sep 2024

@anetka1704 možno by bolo fajn robiť ovu testu, ak nevieš určiť podľa pocitov, kedy máš ovuláciu ... Druhá vec, počas ovu nie je biely krémový hlien, ten býva po ovulácii, prípadne po ms pred plodnými dňami.... Počas plodných dní býva priesvitný, vodnatý, prípadne naťahovací

anetka1704
autor
17. sep 2024

Tak dnes som si zo zvedavosti robila test už 5 dní ma bolia extrémne prsia a sú citlivé. Vidíte tam niečo? Samozrejme skúsim ďalší o 2 dni. 😄

anetka1704
autor
17. sep 2024

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre