Mám ovuláciu, aj keď nemám ovulačný hlien?

labanka
4. jún 2012

dievcata, mozem mat ovulaciu, aj ked nemam ovulacny hlien? 😢

zmrzlinkams
4. jún 2012

najlepšie by bolo ak si kupiť ovulačne testy vyzerato ak otehotensky test, alebo ten čo sa slini a to potom ukaže či maš alebo nemaš ovulaciu, myslim že sa to da kupiť aj cez MK neviem treba pozrieť ja som si to kupovala cez internet ale už neviem presne cez ktoru stranu či kalkulu alebo MK a prišlo mi to poštou a nebolo to ani drahe a došli mi 3 krabice. tam si možeš určite kolko ich chceš kupiť a ked si budeš mysliť že maš obulaciu tak si to otestuj 🙂. Vraj by va hlienovy vytok pri ovulacii ale podla mna to nemusi byť pravidlo jeto podla mna individualne - ja som nikdy nevedela ktore dni mam ovulku - ja som s tym mala problemy.

zuzanockamt
4. jún 2012

ano, mozes ... prezila som tak par cyklov a viem, ze som ovulaciu mala, lebo som merala bazalnu teplotu

nibiru
12. júl 2012

ja som to takto mala ked som praktizovala takzane vyplachy pošvy pocas sprchovania ( to bola rada kamosiek s puberty dlehe roky som proste posvu vyplachla s vodou nikdy som nemala vytoky,mykozi ale ked sme sa zacali snazit o babo nastal problem vyplachy som zruzila a hlien bol cca po 2-3m. pozor niektore ho maju moc az pocit mokra ine ho musia šmatrat vo vnutri.je to individualne.

riana12
19. júl 2012

ano, aj bez hlienu moze byt ovulka - ale hlien mozes mat, len nemusi byt patrny - v malom mnozstve sa moze tvorit a ostavat len na krcku maternice...

katarina104
19. júl 2012

každej ovulácií by mal predchádzať meniaci sa hlien, alebo môžeš mať pocit klzka, mokra a hlien môže byť vo vnútri...môžeš ju mať posunutú, po naťahovacom čírom hliene do 24 hod. by mala byť ovulácia, alebo ešte v ten deň, vtedy sa hlien mení na hustý biely alebo mizne . Hlien číry a ťahavý je najviac plodný vtedy sa odporúča styk, ak ho nemáš tak otehotnenie bude ťažšie, je dobré si aj merať teplotu alebo kúpiť ovulačné testy 😉

erikapiloxing
1. sep 2020

@katarina104 aká je teplota počas ovulácie?

katarina104
14. sep 2020

To je individuálne, záleží aj od hodiny merania.. moja skúsenosť meranie o 7.00 teplota v období ovulácie bola 36,7 cca...po ovulacii je teplota o 0,2°viac ako 6 predovulacnych teplôt, no je to trošku komplikovanejšie preto odporúčam LPP liga pár páru ,kde učia symtotermanu metódu

katkabg
14. sep 2020

Aj ja som uz zazila suchu ovu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre