Mám biely výtok. Prebehla mi ovulácia?

25. máj 2021

Ahojte , prosím Vás žienky viete mi poradiť či prebehla ovu ? Lebo už 3 dni mám silný žlto- biely výtok . Nepáli , nesvrbi, nezapácha proste nič len je ho dosť , neviem čo si myslieť.

ruzasipova
25. máj 2021

U mna je vzdy takyto vytok prejav ovulacie. Vtedy som aj moc mila k muzovi :D a taktiez gynekologicka mi to raz potvrdila na sone, ked sa ma pytala, ze ci viem, kedy som mala ovulaciu, ze ona to vidi a ja ze hej, lebo vzdy mam vytok. A zhodli sme sa na datume.

autor
25. máj 2021

@ruzasipova ja stresujem či to neni niečo Iné, mykozu som mala len 1x za život a s výtokmi nemám nikdy problém ( resp. Nemám ich )Toto mám teraz 1x takto po ovu , ak vlastne prebehla 😏

rita0123
25. máj 2021

ahoj rozmýšľam že keď som bola u toho 19.5.a povedal mi že ovuláciu som už mala a keď som sa pýtala keby nastala tak povedal tak dva dni dozadu a potom ten zapal mohla som aj otehotnieť vieščo prsia ma bolia a pichá má ako keby v maternici ale neviem či je to ten zapal alebo uhnezdenie.alebo prichádza menzes ,,,🤷🤷🤦

autor
26. máj 2021

@rita0123 ahoj , máš niečo podobne ako ja ??

rita0123
26. máj 2021

Nikto ??

autor
26. máj 2021
rita0123
26. máj 2021

Čo myslíš že máš podobne ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre