Mám 20 vajíčok v maternici. Aký to má vplyv na plodnosť?

livia54
15. máj 2021

Chcem sa opýtať ci ste sa už z niečím takým stretli lekár mi povedal ze mam 20 vajíčok v maternici neviete ma to nie akí vplyv na plodnosť? Som v zahraničí a neviem...ako postupovať ďakujem za odpoveď

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pattinka
15. máj 2021

@livia54 v maternici? Nie vo vaječníkoch?

gayano
15. máj 2021

@livia54 no v maternici asi nie 🙂. Pravdepodobne myslel vo vajecnikoch, tam dozrievaju vajicka, si pred ovulaciou a poratal ti, kolko sa ich vytvorilo na oboch. Ale teda dozreje jedno, to doputuje do maternice a ked sa neoplodni, vyluci sa s menstruaciou.

pribinak
15. máj 2021

@livia54 asi si trochu nerozumela. Mat 20 vajíčok v maternici znamená že čakáš DVADSATTORCATA 🤣🤣🤣🤣

marcellka32
15. máj 2021

@pribinak mne stačilo vidieť nedávno v tv tie 9-torcata 🙂

pribinak
15. máj 2021

@marcellka32 tak to je unikát, ale 20 vajíčok v maternici asi nie. To bude skôr problém cudzieho jazyka a porozumenie

dskjhfdlkdjhl
15. máj 2021

@livia54 To znamena, ze si extremne plodna, to je uz viac ako futbalova 11-tka. Budu o Tebe pisat vo vedeckych casopisoch.

aurorastone
15. máj 2021
livia54
autor
15. máj 2021

@pribinak no tak takto mi to bolo povedané a ešte ze mam spalenu maternicu ci co tak som stoho v šoku

miska992
15. máj 2021

@livia54 podla mna myslene bolo AFC anteal follicle count. To 20 je vyborne cislo, cize ovarialnu rezervu mas ok. Ale v maternici 20 vajicok tazko...ked tak myomy??? Ale vajicka sa nanUSG vidiet nedaju, iba folikuly take cierne bobulky v ktorych je vajko s tekutinou.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
15. máj 2021

@livia54 zlatko, nechcem sa tu s tebou doťahovať. Ale skús sem dať papier - lekársky nález, neviem kde v zahraničí žiješ, ale mizno niekto bude ovládať daný jazyk na lepšej úrovni
Neviem si predstaviť spalenu maternicu, zapálenú áno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre