Mám 12. deň cyklu a folikul 9,5 mm

3. okt 2024

Ahojte ženy, bola som dnes na sone po stimulácii vaječníkov ohľadom IUI a bolo mi povedané, že tam nie je zatiaľ žiadny dominantný folikul. Tým že mám PCOS tak tam bolo veľa malých a najväčší mal 9,5mm. Som 12dc a cykly mám od 28-32dc. Tento cyklus museli vyvolávať lebo som mala 42dc a ms nikde. Keď som dostala konečne ms, tak som užívala od 3-7dc clostilbegyt. Doteraz mi účinkoval pekne a vždy som mala folikul. Ale teraz nič… je ešte nejaká šanca, že to naozaj ešte môže vyjsť? Že dorastie?

nika9393
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika9393
3. okt 2024

Na 12. den je to malo, ale pokracujte s folikulometriou, mozne budes mat ovulaciu len ovela neskor ale velke sance tomu nedávaj

autor
3. okt 2024

@nika9393 akurát mi volali, že mám prísť na sono ešte v pondelok, že podľa krvi to vyzerá, že by sa mohli ešte vaječníky rozbehnúť 🙏🏻 fakt v to dúfam 🫣

nika9393
3. okt 2024

Držím palce a pevne nervy a vela trpezlivosti prajem🙏🏼absolvovat IUI zial tiez nie je tutovka, ja som prvy cyklus prisla na folikulometriu neskoro, dalsi mesiac sme museli preliecit najdenu ureaplazmu a IUI sme mohli absolvovat az treti mesiac a to zas nacasovanie nebolo idealne a manzelove vysledky spg po atb biedne. Dve uz mame za sebou, bez uspechu ale ideme dalej.

nika9393
3. okt 2024

Skusala so nieco na to PCO mimo hormonov co ti teraz nasadili kvoli IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre