Mala som skôr ovuláciu, keď mi prišla skôr menštruácia?

noemikatka
8. okt 2021

ahojte žienky chcela som sa vás spýtať ak mi príde ms o 1/2 dní skôr známena to že som mala aj skôr ovulaciu? od ovu do ms by malo byť 12- 14dni ?mavala som cyklus dlhý 28-29 pravidelny teraz mávam 26-27 preto sa pýtam ďakujem

kacena4
8. okt 2021

ano

noemikatka
autor
8. okt 2021
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemikatka
autor
8. okt 2021

@kacena4 mavala som ovu medzi 13/14 cítila som ju a teraz už od 8dc pocitujem bolesti až do 14dc🤔

noemikatka
autor
8. okt 2021

@viestta to mi je jasné ja sa len pýtam ak mi príde ms na 26dc tak znamená to že som mohla mat ovu teoreticky na 12dc

ivkazba
8. okt 2021

@noemikatka áno mohla, ale rovnako si mohla mať ovulaciu deň pred ms.

noemikatka
autor
8. okt 2021

@ivkazba to nemyslím cítim ovulaciu aj 3dni ma picha buď ľavá alebo práva strana

ivkazba
8. okt 2021

@noemikatka ja som vždy cítila vaječník plus hlien. Otehotnela som v mesiaci, kedy som bola úplne bez ovulačného hlienu, žiadne cítenie vaječníkov a bez akéhokoľvek náznaku ovulácie. Takže iba na pocity by som sa nespoliehala.

sasesoe
8. okt 2021

@noemikatka ahoj. Odporucam stranku Liga par paru. Lpp.sk dost sa tomu venuju

noemikatka
autor
8. okt 2021

@ivkazba tak ja sa nato moc nepolieham len otom pisem😉

majamat
8. okt 2021

@noemikatka a kludne si mohla mat aj cyklus bez ovulacie, aj to je moznost.

majamat
8. okt 2021

@sasesoe pises, ze ms je 12-14dni po ovulke, tak mozes dotat o 2 dni skor a inokedy je to 14dni po ovulke a ked dostanes skor tak 12 dni po ovulke a vychadza to teda na rovnaky den cyklu.
je to fakt individualne a to aj u jednej zeny.

vikinka128
8. okt 2021

@noemikatka v podstate to nemusí nič znamenať. Ovulacia môže byť v rovnakom termíne pričom menzes príde buď skôr ( čo je zlé znamenie ) alebo neskôr.. a nič sa nemuselo stať

noemikatka
autor
9. okt 2021

@vikinka128 prečo myslíš ze zle znamenie?

noemikatka
autor
9. okt 2021

@vikinka128 ja myslím že sa mi to celé len posunulo keďže pri cikle 28-29 som mala bolesti aj hlien až od 11dc do 14dc a teraz hlien už býva od 8-9dc a trvá až do 13-14 z bolesťami nevravím že to nemusí byť ako píšeš len svoje telo poznám 🙂

vikinka128
9. okt 2021

@noemikatka môže to znamenať že bola krátka fáza medzi ovu a menštruáciou a vtedy tuším nevie dôjsť k uhniezdeniu - ale to je vraj zväčša ak je PCOS, len je to pre mňa nova téma a je to celkom chaotické 😀😀

noemikatka
autor
9. okt 2021

@vikinka128 ja myslím že aj ak by bola fáza medzi ovu a ms 12 vtedy ma šancu na uhniezdenie

vikinka128
9. okt 2021

@noemikatka vtedy áno určite.. ale mne sa už stalo že som mala len 6 dni :/

noemikatka
autor
9. okt 2021

@vikinka128 sestra mavala cyklus 23/24 a uhniezdlo sa ale 3x neštátne 😔

vikinka128
9. okt 2021

@noemikatka ja mám tiež 2x za sebou.. do 6tyzdňa odišlo ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre