Mala som ovuláciu alebo nie?

adusik12457
19. júl 2019

Baby chcem sa spýyať včera by som mala mať ovuláciu podľa menstruačneho kalendára .. Ale neviem či bola ... Lebo som mala zase kŕče pod bruškom .. Tak som si myslela že je ovulácia .Ms bola 29 ho a skončila na začiatku tohto mesiaca .Đaľšiu mam dostať až tak 1ho.. Je možne źe to bola ovulácia. Ovu. testy som nikdy nerobila preto sa pýtam .
Vďaka za odpoveď...

Preto sa p

pininka1
19. júl 2019

Aký si mala hlien, mala si akoby vlhké nohavičky, keď je priesvitný, tahavy, tak bola ovulácia. Podľa kŕčov by som sa neradila.

adusik12457
autor
19. júl 2019

@pininka1 Mala som výtok včera sme mali aj sex s manželom pred sexom som mala kŕče aj aj po ñom a terz nič tak meviem preto sa pýtam

adusik12457
autor
19. júl 2019

@pininka1 stál

adusik12457
autor
19. júl 2019

@pininka1 stále mám taky bielo žlty výtok

pininka1
19. júl 2019

@adusik12457 bielo žltý to už je po ovulácii. Na budúci mesiac skús tak tri dni pred včerajším dátumom, čiže okolo 15teho.

adusik12457
autor
19. júl 2019

@pininka1 aha vďaka za odpoveď lebo sa snažime s mužom o babetko.. Sme obaja v poriadku.. Ale dr. mi dal clostibegyt na vyvolanie ovulácie... Brala som ho tri dnj len lebo som mala z neho kŕče a bolesti... Tak som musela utekať dr.. A źe zase po ms na 5 deñ ho mám znova uživať .. Že keď budú znova boleti mám hneď prísť.Nechapem ale tomu źe ms bola 4 ho trvala krátko a zase 29 ho mi prišla a to som ju mala tieź dostať tento mesiac 4ho ... takźe neviem.... Lebo mi povedal dr že keď lieky nezaberú źe na nialu operácou laparoskopiu
. V pondelok som bola u neho zistil mi aj cystu 15mm ale že to nič nieje .. Tak som mu hovorila źe dúfam źe tie yabletky zaberú a nebudem môcť ísť na t7 operáciu ... Snaźime sa už 4 roky a stále nič.Muź bol aj na spermipgram má ho ok.Mne bral krv na horm.protil a štitnú zľažu mám tiež výborne... Tak nechápem prečo sa nám nedari .Povedal źe yo ešte vyskúšať tými tabletkami...Verím źe aj ja niekedy budem mať bábätko...Som ztoho smutná že sa nám nedari

mimusa154
19. júl 2019

Mozes byt kludne aj moj pripad,dlho sa nedarilo a nakoniec sme zistili,ze ovulujem dva dni pred ms,vsetky tri tehotenstva to tak bolo
DRZIM PALCE

eva_eva
19. júl 2019

Hlavne si to ani nezačni rátať, skús okolo 15teho ako písala pininka, mala by si mať biely výtok.

pininka1
19. júl 2019

@adusik12457 držím ti veľmi palce, tie kŕče môže spôsobovať ta cysta, aj včera tu jedna baba pisala, že otehotnela až keď jej cystu vybrali. Niekomu sa podarí cez menštruáciu. Každé telo je iné.

eliska13
19. júl 2019

@mimusa154 aj ja pri ukážkovom 28 dňovom cykle

adusik12457
autor
19. júl 2019

@pininka1 no uvidim baby počkám do ms a uvidim či dostanem

daniela2707
19. júl 2019

@adusik12457 mne gynekológ povedal a to je odborník, že ani hlien nemusí byť... Podľa mňa sa netreba tak úzkostlivo upínať na ovuláciu🙂 ale to je možno iba mój názor🙂

daniela2707
19. júl 2019

@adusik12457 hlavu hore, neboj sa, budeš mať detičky🙂 ale chápem ťa, aj my sa snažíme a je to na psychiku... Začni cvičiť hormonálnu jogu. Je to kurz. Pozri na nete. Mirka Bartošová. Odporúčam 🙂

adusik12457
autor
19. júl 2019

@daniela2707 uvidim len 4 roky je dlha doba aj napriek tomu ze sme obaja ok neviem kde je chyba

rokina13
19. júl 2019

@adusik12457 Predtým ako ti lekár predpísal Clostylbegyt tak ti nerobil minimálne raz folikulometriu? Lebo ak ani nevie či mávaš ovulaciu tak nechápem tie lieky a už vôbec nie laparoskopiu. Inak počas uzivania tých liekov je nutné kontrolovať ako dozrievajú vajíčka aby náhodou nedošlo k tomu že zrazu budeš čakať stvorcata😅 alebo sa môžu vytvoriť cysty. Možno tú cystu máš práve z toho. Ja by som v prvom rade vymenila lekára alebo išla do centra a skúsila planovany pohlavný styk niekoľko mesiacov. Ak nič tak potom treba ďalej pátrať po príčine.

ciarraa
19. júl 2019

Uz teraz mas asi tazko polemizovat ci bola alebo nebola. Cakaj teraz ci bude ms alebo nebude, drzim palce

daniela2707
19. júl 2019

@adusik12457 nechcete to riešiť IVF? Ja idem...

adusik12457
autor
19. júl 2019

@rokina13 nie som tehotna😔😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre