Maca peruánska a otehotnenie

sylvia_123
23. júl 2020

Babule, ktorým pomohla mača peruánska k otehotneniu, dáte mi prosím link kde ste ju objednávali? Je toho toľko na nete a neviem ktorú mám pre seba a partnera objednať. Vďaka za pomoc 🙂 A inak v akom časovom horizonte ste otehotneli po užívaní mače?

Dve moje zname ostali tehotne. Spolocny menovatel bolo udajne uzivanie mace, po 2 cykloch obe otehotneli ako prvorodicky a nepatria k najmladsim. Mozno nahoda, mozno nie.

nikpa
23. júl 2020

@sylvia_123 pripnem sa zo zvedavosti, muž zacal teraz užívať tak uvidíme ci spravi maly zázrak 😀 odkial objednaval ani neviem.

beatka25
23. júl 2020

@sylvia_123 ahoj, ja som uzivala macu kiwu wuki a muz kotvicnik tejto znacky. Prve sme sa snazili 8 mesiacov, skoncilo ako bezplodove, po kyrete som otehotnela po 3 mesiacoch na 1x - uzivala som macu, gynex, inofolic

tinka308
23. júl 2020

@sylvia_123 https://www.bohatstvo-prirody.sk/organic-maca-p...
Tuto som kupovala, uzival ju len muz+folandrol+koenzym Q10. Snazili sme sa rok, po dvoch mesiacoch uzivania sme zamiesili 🙂

milka1988
23. júl 2020

Len pre mužov je určená čierna maca prášok nie biela na to pozor ;)

sashka22
23. júl 2020

@sylvia_123 ja som 5 rokov nemohla otehotnieť, skúsila som Macu, brali sme obaja a do mesiaca som bola v tom. Neviem či ona spravila taký zázrak ale zostala mi krabička s tbl., keďže sme si ich veľa ani nestihli užiť...

1katyka1
15. apr 2021

@sylvia_123 my sme sa snazili 10mesiacov a mesiac predtym nez sa podarilo zacal partner uzivat macu a ja kys.listovu. Mame 31 rokov, moze to mat suvis podla mna s kvalitou spermii lebo mal aj vacsiu chut na sex z toho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre