Maca a Inositol

viktoria021202
24. apr 2023

Ahojte, maca root kapsule sa da pouzivat s myo inositol & kys.listovou? Dakujem. Snazime o babo.. mam velmi rozhadzany cyklus..

barju
24. apr 2023

@viktoria021202 ja som to užívala všetko naraz. Nemala som predtým rozhadzany cyklus,takže neviem posúdiť účinok na problém. Ale určite mi to neuškodilo 🙂

viktoria021202
autor
24. apr 2023

@barju oki tak skusim😊 ani ja som nemala predtym iba v marci a teraz.. neviem ze co sa stalo , dakujem

wishes
24. apr 2023

@barju a pomohlo k otehotneniu? 🙂

barju
24. apr 2023

@wishes užívala som od septembra plus k tejto trojkombinacii ešte omega3+D3. Som sice tehotná ale či preto neviem, tehotenstvo je lotéria 🙂 koľko zdravých ľudí navštevuje centra asistovanej reprodukcie a nikto nevie prečo sa im roky nedarí a opačne koľko žien ktorým povedali nikdy mat deti nebudete už má nie jedno ale tri. Ak sa spýtas 10 žien na myoinozitol tak sa určite nájde taká ktorej to cyklus predĺžilo alebo posunulo ovulaciu. Musíš vyskúšať čo to spraví u teba. O každom doplnku sa hovorí že sa má užívať aspoň 3 mesiace kým sa začne prejavovať účinok. Vyskúšaj,držím palce nech to má taký účinok ako si praješ

mimi410
3. máj 2023

@viktoria021202 na rozhádzany cyklus som používala bylinkové vložky ale mala som Pcos takže toho bolo trošku viacej ale za mna úplná spokojnosť. 👌

ninabr
16. máj 2023

@mimi410 ahoj mozem prosim IP?

mimi410
16. máj 2023

@ninabr kľudne mi napíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre