Má tu niekto 39 a snaží sa otehotnieť ?

cilimata
23. feb 2020

Mám 39, snažíme sa o bábätko. Dajte nejaké dobre rady?

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cilimata
autor
23. feb 2020

@cokolada_876 a už máte aj pred tým nejaké ? Či to je prvé ?gratulujem

ateragram
23. feb 2020

@cilimata no zalezi ako dlaho sa snazite. Ak dlho tak to treba riesit uz v CAR

janickacrazy
23. feb 2020

@cilimata ako dlho sa snažíte? bola si aj u dr.? mne pomohla kyselina listová

butterfly333
23. feb 2020

@cokolada_876 waau to je super gratulujem a prajem všetko dobré veľa zdravička

ericka_123
23. feb 2020

@cilimata mám 40 a čakáme bábo už iba cca 30 dní a rodíme. 😊

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cilimata
autor
23. feb 2020

@ericka_123 ako sa podarilo ? Nejakú radu ?

maminuska
23. feb 2020

@cilimata ja som otehotnela v 42 a 43 som porodila . Rada ? Jeden sex za celý mesiac ( manžel v zahraničí ) a stav mysle že dieťa už ani omylom .
Stavím sa že keby som v ten mesiac mala pravidelný sex a bola nastavená na dieťa , neotehotniem . 🙂

butterfly333
23. feb 2020

@cokolada_876 ja cca pred 20rokmi som 6x prišla o dieta síce mám už dve veľké deti z prvého manželstva no s terajším manželom sa nám dva roky nedarí minulý rok v juni v 6tt som potratila od vtedy nič 2x IUI neúspešne tak ideme skúsiť ivf. No mám zvýšené cytokiny aj po liečbe igampliou sa zvýšili tak idem v utorok po medrol. V lete budem mať 41r.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
butterfly333
23. feb 2020

@cokolada_876 no verím že sa to podarí že medrol pomôže.

janinah
23. feb 2020

@cokolada_876 a čo si ty horšia ako Skrúcaného Erika?😀
gratulujeeeem😉

rachel36a
23. feb 2020

Ja sa uz sice nesnazim ale rodila som ako 43 rocna, po niekolko rocnom snazeni a niekolkonasobnych reprodukcnych stratach

majamat
23. feb 2020

ja som bola tehu 2x a to ako 34r a 40r, ale to druhe som potratila. obe tehu na prvy cyklus. no po potrate sa neico zmenilo a auz sa to nepodarilo. uz su to 3r, uz to neriesime.
moja sestra ej tyzden po sekcii, narodila sa jej chlapcek a mesiac pred porodom oslavila 42r. snazili sa 1,5r.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cilimata
autor
23. feb 2020

@cokolada_876 na zníženie cytokinov 🙏snáď a potom snáď tehu ...

cilimata
autor
23. feb 2020

@maminuska a to bolo prvé ? Či už nejaké máte ? Juuuj tak to je super. 👌👌

nikaeli
23. feb 2020

ja mam coskoro 40.. druheho drobca som porodila v 38.. po 2 potratoch.. moja rada - prestat sa tak velmi prevelmi snazit.. my sme sa velmi snazili, uz som si pripadala ako Monika s Chandlerom - ze pod zlatko, ovulacia - az nam to slo chvilami na nervy.. vo februari som potratila a povedala som si, ok, kaslem na to, asi to uz proste nepojde.. nehovorim, ze som sa netrapila a neplakala a netuzila.. len som to prestala silit.. a v maji, len tak, dokonca mi meskala ovulacia (myslela som, ze ju v ten mesiac ani nemam, ze este nemam upraveny cyklus po kyrete) a bum.. drobec ma uz dva rocky..

mima1
23. feb 2020

Mam 40 cakam druhe. Bolo to take celkom prekvapenie uz aj 🙃🙂

ivus32
23. feb 2020

Ja som mala 39r a porodila som synčeka, ktorý sa nám podaril hneď na prvý krát, ešte aj manžel sa čudoval, že tak rýchlo, to sme si hovorili, že skúsime a teraz budem mať 41r. snažili sme sa od septembra no a som v 7tt, čiže nešlo to tak rýchlo, ale toto sme tak viacej chceli tak možno preto sa nedarilo, že som na to stále myslela

mamcotka
23. feb 2020

@maminuska no mne sa stalo podobné. Dva roky snaženia ( 42 rokov mam ) potom sex 2 x za mesiac s tým ze uz ani neviem ci este s mojim mužom dieťa chcem a bum.. teraz mi tu spinka 4 mesačná bábika.

maminuska
23. feb 2020

@cilimata to bolo piate .

maria1678
23. feb 2020

@cilimata ja mám 39 a včera som zistila, že som tehotná, ešte mám zmiešané pocity. No pri tom spôsobe ochrany a frekvencii sexu je to ako zázrak, nebolo to plánované. Je to druhé dieťa.

moonikajan
23. feb 2020

Ja som prvého rodila v 38 rokoch, podaril sa v podstate hneď. Nemusela som nič brat a ani robiť. Potom sme si chvíľu dali pauzu, syn bol náročné bábätko a rodila som cisárskym. Začali sme sa znova snažiť niekedy v marci a podarilo sa až v júli. Brala som Vitex, Macu peruansku, infolic a femibion. V apríli sa ma narodiť dcéra. V máji budem mat 41.

lily14
23. feb 2020

Ja mám 40 a v 4 mesiaci...je to druhé,po roku snaženia

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
butterfly333
24. feb 2020

@cokolada_876 no mal by ten medrol znížiť cytokiny tak dúfam.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cilimata
autor
24. feb 2020

@cokolada_876
@butterfly333 ja od zajtra začinam igampliu dúfam že mi aspon trochu zaberie... neverim že neexistuje niečo šetrnejšie ako kortikoid :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre