Lubrigačný gél na podporu otehotnenia?

simik22
27. sep 2011

Baby, máte niektorá skúsenost s takymto gelom? Vraj podporuje otehotnenie, vytvara pre spermie lepsie prostredie a ulahcuje im cestu k vajicku. Pomohol dakomu?

fanta2011
27. sep 2011

Ahoj, toto som veru nepočula, skôr viem o tom, že lubrigačný gél sťažuje cestu spermiám 😲

lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pempusik
27. sep 2011

My pouzivame tento:

Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie a optimálne podmienky, potrebné na prežitie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov i v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.

Ale zatial sa nezadarilo :/

ennynka
14. mar 2013

simik22 podarilo sa vam s tym gelom otehotniet?tiez som si ho teraz kupila-ten conseive plus gel.ked tak mi pisnite kludne do spravy

weru3ka
14. mar 2013

ja som si ho kupila ale vobec nepomohol akurat to bolo lepsie:D ale vobec nepomohol k otehotneniu co som verila ze sa hadam s nikm podarii

nikato29
30. mar 2013

Mne sa našťastie podarilo uspieť aj s gélikom 🙂 A + k tomu že sa dá otehotnieť je aj fakt, že milovanie sa s tým je úplne super 🙂
http://www.otehotnenie.sk/eshop-otehotnenie-ako...

jans257
31. mar 2013

ja som sa snažila asi 1 rok a 2 mesiace, plus mínus.... no a potom sme skúsili ten gél a pomohol, otehotnela som asi 3týždne na to 🙂

miskaorackova
30. jan 2023

@nikato29 ja som otom len pred pár dňami čítala používali sme s priateľom durex lubrikačný ale nepomáha to dosť spermiam noa chceme sa už snažiť o bábätko dúfam že azda sa nám to stymto podarí ale ak viete o niečom lepšom tak kľudne píšte ☺️ vopred vám ďakujem žienky 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre