Laparoskopia - pomohla vám?

andula1988
12. dec 2018

Ahojte, pomohla Vám Laparoskopia (prefuky) aj keď boli výsledky po Laparke v poriadku?

topasitta
12. dec 2018

@andula1988 mne za 8 mesiacov nie. Kedze vysledky boli ok,problem je inde, a ten nam laparka neriesila a teda ani neodstranila... pomohla akurat v tom, ze viem, ze priechodnost by mala byt v poriadku.

andula1988
autor
12. dec 2018

@topasitta aj beries nejaké tabletky? Ja sa pýtam pre info, docitala som sa ze aj ked su vysledky dobre tak pomoct to moze, tak hladam realny pripad ze to tak aj bolo 🙂

topasitta
12. dec 2018

@andula1988 neberiem. Ziadne teraz. Sem tam chlorelu v tabletkach.

simona30
12. dec 2018

@andula1988 mne osobne pomohla 😄vsetko bolo po laparke ok, brala som kyselinu listovu a wobenzyn

z1984
13. dec 2018

@andula1988 mne nepomohla. Beriem gynex kvapky a vitaminy EaD. Nezistili mi nic. Len ze mam vsetko priechodne

andula1988
autor
13. dec 2018

@z1984 no ja uzivam este parlodel tak uvidime, inak je vsetko v poriadku tiez

andula1988
autor
13. dec 2018

@simona30 ahoj, takze sa nedarilo a po laparke ano? Aj ked vysledky boli v poriadku?

topasitta
13. dec 2018

@andula1988 ten parlodel uzivas asi kvoli zvysenemu prolaktinu, ktory blokuje ovulaciu. Tak asi tam mas problem. Urcite ti ho da do normalnej hladiny a podari sa vam 😘😘😘

andula1988
autor
13. dec 2018

@topasitta ano mam ho mierne hore, laparka bola v poriadku....
dakujem 😘

simona30
14. dec 2018

@andula1988 nedarilo sa, lebo som mala nepriechodne vajecniky, po laparke mi povedali, ze tak do pol roka by sa to mohlo podarit a ak nie, tak nam navrhli umele oplodnenie, ale po pol roku sa to podarilo😄a potom hned zase, cize mame dve deticky s rocnym rozdielom a to mi lekari povedali, ze druhe uz nebude. Nam sa to podarilo vtedy, ked sme to uplne prestali riesit, lebo sme boli zaneprazdneni pripravou svadby 😄

andula1988
autor
14. dec 2018

@simona30 jeeej tak to je super 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre