Ktorému tehotenskému testu by ste verili viac ?

dominikaskvasik
14. jan 2020

Ahojte baby dnes som bola v lekárni na ten ClearBlue no mali len na objednávku,tak zajtra hádam príde,no doma som našla ešte test z Dm Top test no ten mi ukázal toto ... v zápätí spm skúsila zas test od Dr.Max a ten ukázal to isté čo aj ráno.Moja otázka znie máte niekto skúsenosť s testom z Dm? Ktorý je lepší? Ďakujem 🙏🏻

zowie
14. jan 2020

@dominikaskvasik
Gratulujem, je to tam 😊👍

jaskolka
14. jan 2020

Mne Top Test ukázal až po 8 dni meskaniaa čiarky neboli veľmi vyrazne. Pepino ukázal už na 4 deň krásne koľajnice. Čiže záleží od množstva farbivá, aké tam dali

mala_zuzu
14. jan 2020

@dominikaskvasik ja som nebola z baby top test spokojná, ukazoval mi stále negatívne, pritom bol 10tkovy, a 25tkovy inej značky mi ukázal už oveľa skôr 🤨 potom podľa digi clearblue vyšlo pozitívne, aj týždne sedia.

dominikaskvasik
autor
14. jan 2020

@mala_zuzu Dakujem za info 🙂 duufam ze dr max ma pravdu 🙂

mala_zuzu
14. jan 2020

@dominikaskvasik skúste intimed kazetový za pár dni, ten mi ozaj dosť skoro ukázal, držím palce 🍀

zienka21
12. mar 2020

Ahoj ostal mi nerozbaleny clearblue digitálny tehotenský test nestihli resp zabudli sme ho skúsiť a dcérka už je na svete, ak by niekomu pomohol a poslúžil posuniem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre