Ktoré centrum je najlepšie pre ľudí s nízkou hladinou AMH?

gracek
6. máj 2020

Ahojte,
Nemala som 30 rokov, ked mi zistili, ze mam nizku hladinu amh 0,38. Chceli sme ist do cae Reprofit Brno, ti ma vsak odmietli. Vedeli by sme mi poradit dobru kliniku, ktorej sa dari s nizkym amh syndromom? Dakujem pekne.

rachel36a
6. máj 2020

@gracek pri tak nizkom AMH to uz nie je o klinike alee o stasti...tiez som mala nizke, boli sme v Iscare MT, v Heliose MT aj v RF Brno....nic s tym uz neslo urobit...isli sme do DV a mame synceka
AMH nie je syndrom ale hormon 😉

gracek
autor
6. máj 2020

@rachel36a pocula som, ze niektore kliniky, resp ivf lekari maju dobre vysledky aj s nizkym amh. Tak som bola zvedava ktore/ktori. Vy ste mali ake hodnoty, ak sa smiem spytat? Co je to DV? Ktory lekar Vam pomohol?
Jejj, gratulujem, som rada, ze sa vam nakoniec podarilo 😊

rachel36a
6. máj 2020

@gracek mala som 0.36 a velmi rýchlo klesalo.. do roka a pol som uz mala cistu nulu.. DV su darcovske vajicka...maleho sme pocali v RF Brno

zibi
6. máj 2020

@gracek vyska amh nie je nemenny stav - da sa zvysit vysokymi davkami vitaminu D3 , pretoze ten koreluje s nizkym amh a ako keby nizke decko "vypinalo" gen amh ..ja som mala 0,21 a po kure deckom som mala normu ..kolise mi od zavislosti ako mam decko v krvi ..a dolezitejsie je ake mas fsh a pocet astralnych folikulov, urobili horzne halo okolo amh a pritom ze vraj nehovori o skutocnom pocte folikulov , ale o pocte na povrchu vajecnika, cize nezufaj. treba pekne brat vitaminy a spol. a potom sa pekne dat este raz pretestovat...
reprodukcnu imunologiu mate? stitnu zlazu? hematku ?

gracek
autor
7. máj 2020

@zibi Zdravím. Gynekologicka mi urobila len krvny rozbor a poslala hned na ivf do car. Takze ziadne ine vysetrenia ako imunologiu a endokrinologiu nemam. Hovorila mi, ze ostatne hodnoty mam dobre, ani neviem o S-FHS. Ale nasla som rozbor, je tam uvedene S-FHS 15,50. Ten pocet astralnych folikulov je ktory udaj?
Citala som o D3, koenzym q10 a odporucili mi dhea, tak? Alebo mate nejaky iny napad, co by mohlo pomoct? Dakujem za ochotu 😊

zibi
7. máj 2020

@gracek napíš mi do súkromnej správy a prefot tie vysledky
Menej chodom na fóra, aby som neprehliadla

zibi
7. máj 2020

@gracek dhea určite nie
Nie je to len tak ho brat

sugar8
3. jan 2021

@zibi Môžem sa spýtať aké vysoké dávky D3 si brala a o koľko sa ti zvýšil AMH po kúre? Ďakujem

zibi
4. jan 2021

@sugar8 ja, som si zvysila na normu
Brala, som swanson 5000
3 tabletky 7 dni
2 tabletky dalsich 7 a dlhodobo 1
A mala som strasne nizke decko, tak ja som tobrala 10 tabletiek nataz
Citala som, ze jevto dobre, ked ma clovek velmi nizke decko, zobrat naraz, nech sa rychlo vyrovna
K decku je dobre brat magnezko a k2

Amh sa ti zvysi vtedy ked mas fsh v norme
A aj pocet astralnych fikov ok
Ale fsh j e smerodajne

Amh koreluje s nizkym deckom

sugar8
4. jan 2021

@zibi Ďakujem

zibi
4. jan 2021

@sugar8 neni zac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre