Ktorá z vás otehotnela rok po cisárskom?

miskacharly
22. jan 2014

Je tu nejaka z vas co otehotnela na druhy rok po cisarskom?ako ste to zvladali?ja nie som este tehotna,ale chcela by som o rok este druhe.

annulikb
22. jan 2014

Ja som po 4 cisárskych rezoch - prvý s odstupom dvoch rokov, tak po 1r. a 8 mesiacoch, a 4 a pol roku. Takže som ukážkou, že sa to dá. A to pri treťom ma nútili do podviazania - čo som samozrejme odmietla, nakoľko som mala 26 rokov a zdalo sa mi to, že som mladá. Teraz mi podviazanie ani neurobili, nakoľko mi povedali, že mám maternicu ok.

nkem
22. jan 2014

Ja som otehotnela tesne pred prvý rokom a ohladne jazvy nemám žiadny problem 😉

nicebaculka
22. jan 2014

ja som otehotnela rok a 2 mesiace po cisaraku

hhenike
22. jan 2014

Otehotnela som 9 mesiacov po cisarskom. Medzi dvoma cisarskymi som mala rozdiel 18,5 mesiaca. Bez problemov.

vierka82
22. jan 2014

Rok po cisarskom a treti sa narodom klasicky 🙂

slnieckko
22. jan 2014

poznam zenu ktora otehotnela mesiacov po cisarskom ale to je dost risk podla mna, treba sa spytat dokyny 😉

mitomi
22. jan 2014

ja som otehotnela po cisárskom o 5 mesiace,a sme zdravy a v poriadku.

sandracs
22. jan 2014

Ahoj, medzi mojimi deťmi je rok a 5 mesiacov. Mám epilepsiu - tak zdravotné problémy boli u mňa tohto druhu, čo sa týka jazvy bez problémov. Aj druhý pôrod bol SC - operácia bez problémov.
Po pôrode prvé 2,5 roka boli pre mňa strašne náročné, ale odvtedy si neviem vynachváliť. Je fajn mať deti bez veľkého rozdielu, vedia sa spolu zahrať, majú spoločných priateľov, netreba pre každého vymýšľať program zvlášť. /aj keď občas je to u nás ako 3 svetová.... 😀 /

bibina32
22. jan 2014

6 mesiacov po cisárskom a všetko v pohode 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre