Krvácanie v prvých týždňoch tehotenstva 😞

kikaham
4. mar 2020

Ahojte s priatelom sa snazime o babetko uz som mala aj krvne hcg testy po 10 dnoch meskania bolo hcg velmi malo zvysene povedali mi ze som este len na zaciatku tehotenstva ...o 8 dni na to som si spravila test tento krat normalny z moču a vysiel pozitivne deuha ciarka bola iba trosku slabsia ale dost viditelna ..potesila som sa

Dnes je to 19 dni co mi meska menzes a ja som zacala krvacat nie moc ale tak ze ked si strcim tampon alebo prst obaleny toaletakom je tak krv ...bola som na kontrole v maternici este nic nieje vidno ale nemam ani ziadnu cistu nic ...bolesti nemam iba obcas taky tlak a pich ..no mam strach lebo to krvacanie slabe neprestalo a je ru furt ..aj dnes rano stale trocha kevy mam z toho strach .

lenka2710
4. mar 2020

@kikaham ahoj ja som šla k dr keď som bola v 5tt a tiež som začala krvácať, posielala ma hneď na sono na vylúčenie mimomaternicoveho, ale potvrdilo sa vnutromaternicove! Dr mi nič nedala, povedala mi, že niekedy žena ešte môže na začiatku krvácať, keď mala mat v tu dobu krámy! Nech prídem o dva týždne, ak sa to bude mať udržať, tak sa udrží, ak nie tak nie 🙄
Bola to pre mňa čistá psychiatria, bála som sa ísť aj na wc, či si nenájdem krv na nohavičkách alebo pri utierani 😭 teraz som v 24tt 😇
Ja som napríklad spinila až do 16tt,keď som to vravela dr, tak ze špinenie nič neznamená, že keby som začala krvácať, že to už by bol problém

lentilka4691
4. mar 2020

@kikaham práveže to slabšie krvácanie môže byť to že sa ti uhniezduje vajíčko v maternici.... Každá sme iná, niektorá krváca a je všetko v pohode, hlavne Kľud a mysli skôr na pekné veci ako byť v strese. Ja som napríklad prvé tehotenstvo začala masívne krvácať v 7 týždni a to bol jasný potrat. Druhé tehotenstvo aj tretie úplne v pohode, až teda na tir nevoľnosti a tiež ma pichávalo v bruchu. Nehovoriac o naliatych a bolestivých prsiach.

hopo1145
4. mar 2020

@kikaham ahoj.Ja som mal toto iste pri dcérke do 5teho mesiaca.Mala som veľmi nízko uloženú placentu vraj.Lekar ma dal hneď na PN.

majamat
4. mar 2020

ja som mala v prvon tehu najskor spinenie v 7-8tt a v 11tt som aj trosku krvacala po tom co som bola na wc. hned na druhy den som mala poradnu anastastie bolo vsetko OK ja mam slabe cievy tak mozno preto. a mam z toho tehu 9r dceru. no druhe tehu som v 13tt mala len 1 malu kvapku na toaletaku, na vlozke nic, poobede opat 1 kvapku a na druhy den nic a na dalsi den som zacala torhcu krvacat. nakonieco sa to skoncilo ako MA.
no estracaj nadej. ako vidis, ja som mala neico podobne v oboch tehu a kazde dopadlo inak. cize nikdy nevies.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre