Krvácanie po styku

01nella
12. nov 2016

Ahojte dievcata. Snazime sa od leta a stale to neprichadza. najkskor sme tomu davali volny priebeh, ale uz zacinam prestavat verit, ze to pojde lahko a tak si meriam BT a robim si testy. len som z toho nejaka zmatena. 22.10 som mala 1. den menstruacie. na 16. den som mala pozitivny ovulacny test, no podla hlienu sme sa snazili den predtym(15. a 17. den). 17.den cyklu som mala ovulacny test uz len ducha, no bazalna teplota bola v ten den najnizsia. na 18.den mi vyskocila hore. bolesti v podbrusku som mala 15,16 a 18. den cyklu. viete mi teda povedat kedy som mala tu ovulku? dnes som 22.den cyklu (z 32), 5dni som vo vysokych BT. no a dnes po styku som mala taky krvavy ruzovkasty vytok a na wcku zo mna tiez vytiekla ruzovkasta vodnata tekutina. nikdy predtym som to nemala a moja farba krvi pri mesiacikoch je uplne ina, takisto ako aj konzistencia. viete mi povedat co to moze byt? tehotensky test mam negativny :/

esperanzita
12. nov 2016

@01nella Moja no, to čo to môže byť ti povie gynekológ a gynekologické vyšetrenie!!!

evita_g
12. nov 2016

@01nella Snažíte sa ešte IBA od leta, to je cca 5. mesiac. Ja by som sa vykašľala na meranie BT a matematické grafy, len ťa to stresuje a ako všetci vieme, stres sa s tehotenstvom nekamaráti. Zabudni na výpočty a vzorce, milujte sa každý, príp. každý druhý deň a do ovulácie sa určite trafíte 🙂

01nella
autor
12. nov 2016

no ano, aj sa snazim nejak na to nemysliet a odreagovavat sa, ale ked je taketo pocsie skarede, ze clovek ani z domu nemoze vyjst, tazko mi je a myslim na same sprostosti. coskoro dovrsim 32, viem, neskoro som sa zobudila, ale o to intenzivnejsie to teraz prezivam.

catherinah
12. nov 2016

Jak mozes mat pozitivny tehu test, ked mas do menzesu este 10 dni?????
Baby, sak trosku si aj googlite, citajte.....

ludkaj100
12. nov 2016

@catherinah ona nemala pozitivny tehotensky ale ovulacny test

catherinah
13. nov 2016

@ludkaj100 posledna veta- tehotensky test mam negativny. A hore pise, ze je 22 DC, cyklus mava 32 dnovy. No ani sa necudujem, ze mala ten test negativny.Naco si ho vobec robila 10 dni pred ocakavanym menzesom?

01nella
autor
13. nov 2016

baby diky za vase krasne, mile a pozitivne reakcie, hlavne ze ste pomohli.uz sem ani nepachnem..

evittam
13. nov 2016

@01nella Cítim iróniu z tvojho príspevku. Ale neviem čo si čakala, že ti tu ženy napíšu. Toto je otázka na tvojho gynekológa a nie na fórum - my vešteckú guľu nemáme. A nikdy som nepochopila ženy, ktoré si dookola robia tehotenské testy a dookola "čučia" na čiaročky - či áno alebo nie. Proste si počkám kedy mešká MS a kúpim digitálny - hotovo. A následne smer lekár. Ale každý máme inú zábavu. 😉

sibalka21
14. nov 2016

No neviem co si cakala, snazite sa nejakych 5 mesiacov a ty sa uz stresujes ze sa vam nedari? :D Ja som otehotnela po 6tich a bola som rada ze tak skoro sa podarilo... Na 16DC si mala ovulku a uz na 22DC si robit tehu test? :D Ako sorry ale ocividne si strasne zamerana na plodenie deti a moc sa sledujes....

catherinah
14. nov 2016

@evittam
@sibalka21
a hlavne ked to je 135. príspevok v poradí, ktorý rozoberá každý výtok, každú kvapku krvi a iné detaily 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre