Krvácanie 6 dní pred menzesom

23. sep 2024

Ahojte, prosím o radu s manželom sme sa začali snažiť o druhé bábätko. Dnes som sa skoro ráno zobudila a išla na wc mala som na pyžame tmavú krv aj keď som sa utrela bolo jej viac a bola tmavšia neboli tam žiadne zrazeniny ani nič teraz je už takej normálnej červenej farby. Nekrvácam veľa ale ani málo test je negatívny. Styk sme mali 9.9,11.9, 16,17,18, 20,21.9.. Cyklus mám v priemere dlhý 37 dní. Prsia mám už druhý týždeň citlivé, často chodím čúrať…je možnosť že aj napriek krvácaniu sa to podarilo?

lussinka309
23. sep 2024

A kedy bola ovulácia vieš? Krvácanie nie je príznak tehotenstva. Dostala si menzes, nie si tehotná.

autor
23. sep 2024

@lussinka309 podľa cyklu mala byť 15.9 ale podľa pŕiznakov myslím, že bola skôr. Len mi nejde do hlavy že ms mi vždy príde presne alebo mešká 1-2 dni nikdy nie skôr 😏

lussinka309
23. sep 2024

Ak je skôr ovulácia, príde skôr aj menštruácia

loliki
23. sep 2024

Čo tak vydržať ešte pár dní a budeš múdrejšia? Trpezlivosť ruže prináša. Sorry, ale načo nám je vedieť, kedy ste boli spolu s manželom. Tehotenstvo trvá 9 mesiacov. A počas tých 9 mesiacov sa môže stať všeličo. Buď trpezlivá, nestresuj, pokoj, teraz krvácaš, počkaj kým to prestane.

autor
23. sep 2024

@loliki napísala som to pre to, lebo keď som čítala iné príspevky tak sa väčšinou pýtali baby či bol styk počas ovu. Tak som to všetko zhrnula nechcela som nikoho pohoršiť. Každopádne ďakujem za odpoveď. Chcela som vedieť len či mal niekto aj takúto skúsenosť.

zuz987123
24. sep 2024

Ahoj, mala som to 2x. Išlo o uhniezdenie. Krvácala som jeden deň, cca týždeň pred MS. Uvidíš či to prejde, alebo proste skoršia MS.

autor
26. sep 2024

@zuz987123 Ahoj tak krvácanie som mala 2 dni na tretí deň máličko špinenie skúsila som si spraviť test ale teda neviem či mi už z toho hrabe😏 je tam niečo alebo nie?

zuz987123
26. sep 2024

Zdá sa mi že áno. Skús pozajtra rovnakú značku. Držím palce 🙂

autor
26. sep 2024

@zuz987123 skúsim ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre