Kombinovanie vitamínov

lienka2407
31. máj 2013

Ahojte baby tema vitaminy tu uz bola a je ich tu teda dost len mna by zaujimala ina otazka, beriem Forcapil vyzivovy doplnok na vlasy a nechty a prave preto sa chcem spytat ci je mozne uzivat aj Femibion v rovnakom case? Chceli by sme zacat snazit tak cca o tri mesiace tak ma len zaujima vas nazor ci ste aj vy takto brali viac vitaminov naraz atd.... Dakujem za odpoved 🙂

aristka
31. máj 2013

nebrala som žiadne vitamíny,brať umeliny je hlúposť a hypervitaminóza ,nič moc,jedz pestrú stravu ,keď budeš tehu veľa zeleného a nemusíš vyhadzovať veľké peniaze na umeliny

melesmeles
31. máj 2013

ja by som teda prilis vitaminy nekombinovala. myslim, ze tym mozes viac uskodit ako pomoct. je lepsie mat pestru stravu ako sa "stopat" vitaminmi.....

lienka2407
autor
31. máj 2013

@aristka no asi mas pravdu len vsade sa teraz hovori o kyseline listovej a tak preto sa pytam 🙂

lienka2407
autor
31. máj 2013

@melesmeles ved prave toho sa bojim asi pockam kym doberiem forcapil 🙂

danim
31. máj 2013

opytaj sa na to v lekarni. ja som pocas dojcenia potrebovala nejake vitaminy na vlasy, lebo mi veeelmi padali.. a znamy lekarnik mi pozeral zlozenie a vyhovoval panthenol... revalid obsahoval cosi, co mi neodporucil pocas dojcenia.. a ty chces otehotniet.. co ak otehotnies hned ? a prvy trimester,, - vies co sa vtedy deje.. neriskovala by som to vobec. ako baby pisu, pestru stravu, a len Femibion.

ten vitamin na vlasy musis uzivat ?? isto to nie je take nutne

aristka
31. máj 2013

@lienka2407 preto treba jesť zelenú zeleninu,to je kys.listová

lienka2407
autor
31. máj 2013

@danim no ja ho beriem necely mesiac a vidim vysledky predtym sa mi vlasy lamali a kefa bola stale plna vlasov uz je to teraz ovela lepsie ale akurat citam forcapil obsahuje tiez kyselinu listovu a je vhodny aj pri dojceni pise to na krabicke takze sa asi nemusim bat tak uvidime 🙂

lienka2407
autor
31. máj 2013

@aristka 🙂 musim asi zacat jest viac salatov a zeleninu 🙂

danim
31. máj 2013

@lienka2407 len tehotenstvo a vyvin dietata je uplne ine kafe ako dojcenie.. takze to nepodcenuj. vynechaj tie vit na vlasy, resp pockaj s dietatom...

lienka2407
autor
31. máj 2013

@danim no mozno mas pravdu dakujem za radu 🙂