Kombinácia Gynex plus Inofolic

paulikk
24. máj 2023

Ahojte, máte skúsenosť s kombináciou gynex plus inofolic?? Doteraz som brala gynex (o pár mesiacov bolo z toho biochemické) tak teraz rozmýšľam k tomu pridať ešte inofolic..

wishes
24. máj 2023

Ahoj 🙂 ja to uzivam naraz uz skoro dva mesiace, a to tak, ze aj gynex zapijam inofolicom…. zatial sme sa este nezacali snazit, takze to neviem povsudit…. ale jedno viem, ze z inofolicu som dost pribrala 🙂 ale ked mam otehotniet, tak to stoji za to, neskor to zhodim 😋

paulikk
autor
24. máj 2023

@wishes a aký máš zatiaľ z toho cyklus? gynex si dávam 3x5 kvapiek a cyklus mám celkom upravený tak snáď si ho infolicom zas nerozhádžem lebo som čítala že predlžuje cykly 😀

lucijalucy
24. máj 2023

Ja som otehotnela po 4 mesiacoch užívania tejto kombinácie. Držím palce. Každé telo reaguje na iné.. treba skúsiť.

wishes
24. máj 2023

@paulikk zatial ani na toto neviem odpovedat, lebo zacala som ho uzivat hned po potrate… po potrate som dostala menstruaciu o 5 tyzdnov 🙂 a zatial viem len to, ze ovulacia sedi 🙂 s pravidelnou menstruaciou som nikdy nemala problem, takze uz ked sedi na den presne ovulka, predpokladam, ze aj kramy pridu v 28 den ako doposial 😀

wishes
24. máj 2023

@paulikk a ja si gynex davam 2x cca 5-6 kvapiek 🙂 a inac k tomu pijem este aj alchemilkovy caj, aj ked samotny gynex obsahuje alchemilku 😋 a denna davka inofolicu obsahuje 400mcg kysliny listovej, ja beriem este dalsich 400mcg naviac, takze dokopy 800, vo fotach lekar pisal, ze sa tym neda predavkovat a ze je mozne navysit prijem kyseliny listovej pred planovanim tehotenstva 🙂

wishes
24. máj 2023

@paulikk zaroven partner uziva folandrol, caj z kotvicnika a obcas gynex, tak skus aj jeho spermie nejako podporit 😋

majulka098
26. máj 2023

@paulikk ja som brala gynex 7 mesiacov, snažila som sa vážne 21 dní, ale následne som mala prestávku a začínala som stále v 1dc, posledné 2 mesiace som ho brala iba do dňa ovu a spolu aj s fertipronou, gynex sa nesmie brať v tehotenstve, preto iba do dňa ovu, keby náhodou (čo vlastne ten druhý mesiac to aj tak bolo, ovu som s fertipronou mala na 13-14dc, predtým v 16-17dc, takže mi upravila cyklus na 28-29 dní, predtým 30-32dní, pred braním HAK som mala nepravidelné cykly, takže mne aj HAK upravila cyklus z časti, gynex som začala brať až mesiac, dva po vysadení HAK), listovku som brala 400ku ... A cca 4 mesiace som pila alchemilkový čaj do dňa ovu Posledné 2 mesiace bral chlap folandrol a k tomu od galmed Se, Zn a methionin a občas kotvičník ... Posledný mesiac sme obaja brali aj materskú kašičku, celý cyklus ... Teraz som na začiatku 13tt 🙂 čo nám pomohlo, neviem, ale myslím, že aj kombinácia toho, že chlap bral na podporu spermií čosi, keďže veľa presedí v aute a mne si myslím z časti feriprona na vajíčka a materská kašička, ale ktovie, možno to tak malo byť jednoducho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre