Koľko vody je potrebné vypiť pred IVF?

ideapad
10. dec 2018

Dobry den poprosim o radu kolko vody mam pit pred ivf...

stehli
10. dec 2018

@ideapad myslíš kedy? Pred ET alebo KET alebo po OPU? 😉🤔

ideapad
autor
11. dec 2018

@stehli celkovo

stehli
11. dec 2018

@ideapad celkovo bežne tak koľko má vypiť žena cca 3 litre denne, nie je dobre sa prelievat to mi aj v centre povedali... mne sa napríklad po odbere vajíčok veľmi osvedčila a veľmi pomohla ta vec, že som vypila denne liter alchemilkoveho a liter zihlavoveho čaju... po odbere sa odporúča aj jesť viac bielkovín. Inak nejaké extra veci netreba robiť... no pri stimulácii je dobre sa veľmi nenamáhať aby nepopraskali folikuly - napr nedvíhať ťažké... a tak no 😉 keby ta ešte niečo zaujimalo tak sa kľudne pýtaj ☺️

ideapad
autor
11. dec 2018

@stehli dakujem krasne...vies neviem co ma caka mam uz injekcie a 11 budem mat odber vajicok...mala by som ist na pnku ....pychanie injekcii v stanoceny cas...neciem ci to dam v praci narychlo...a co ma bude cakat potom...po odbere

stehli
12. dec 2018

@ideapad vieš každá sme iná, napríklad mne sa pri stimulácii strašne chcelo spat ale fakt že ako o polnoci a dosť veľa vajíčok sa mi spravilo takze som mala aj dosť tlaky čiže ja som bola rada že som doma... hlavne po odbere tie bolesti boli zaberak... no iné baby idu hneď na druhý deň do prace akoby nič... takze hovorím každá sme iná... držím ti palce! Hlavne radšej doma ako v práci a poctivo si pichat 😊

ingelika78
12. dec 2018

@ideapad ja som nebola na PN. Tie injekcie by sa mali pichat vecer (aspon ja som to tak mala), kedy som bola uz davno doma. V den odberu som mala volno, na druhy den som bola uplne v pohode . Nie je to nic hrozne.

ideapad
autor
14. dec 2018

@ingelika78 no ja mam 3-smennu pracu tak preto to pisem..brat injekcie na poobednej fuha...a na rychlo...bojim sa aby to malo potom aj nejaky ucinok...a co ma caka po odbere aky bude dalsi postup..dakujem za info

ingelika78
14. dec 2018

@ideapad hmmm noo tak to je pravda printakejto praci je to zlozitejsie, ja som tiez potrebovala na to klud doma... po odbere som sla domov a cakali sme na spravy ako sa vajicka oplodnia a ci a kolko embryii sa vyvinie. Ja som mala velmi zvysenu hladinu progesteronu a tak lekarka nedoporucila hned cerstvy transfer ( inak by som ho mala po 5 dnoch) ale embrya sa zmrazili a musela som cakat cely dalsi cyklus. Potom mi nasledne vklad rozmrazeneho embrya vysiel a teraz mam pred porodom... Drzim palce aby to aj Tebe vyslo.

ideapad
autor
16. dec 2018

@ingelika78 dakujem verim aj napriek vsetkemu ze sa mi to podari...zufalost...plac...toho uz bolo dost..pojdem k svojej gynekologicke a poradim sa snou ako by to bolo ok...ci ist na pn ci ist do prace pracujem v chlade tak trochu sa bojim aby bolo vsetko ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre