Kedy testovať?

2. sep 2022

Zdravim vas,
22.8.som mala pozitivny ovu test. Mali sme nechraneny styk cca 3 krat v okoli ovulky. MS by som mala dostat tento vikend. Kedy je naj sa testovat nech nie som sklamana a zaroven test uz moze nieco ukazat? Dakujem

stellarstar
2. sep 2022

Keď bude meškať?

majki_ki
2. sep 2022

Ak máš dostať tento víkend, test by ti už mal ukázať, pokiaľ, ako píšeš, máš odsledovanu ovulku.

anjelicek26
2. sep 2022

Ked mas dostat MS tuto sobotu, tak mi to nejako nesedi... 22,8. pozitivny ovulacny - znamena ovulacia 23/24.8 teda dneska max. 10dpo, menstruaciu by si teda mala dostat utorok - alebo nedostat... v nedelu mozes skusit test...

autor
2. sep 2022

@anjelicek26 ja mam taky cyklus ze druhu fazu mavam kratsiu. Celkovo cyklus cca 32-35 dni a ovulka byva neskor. Tak som otehotnela aj s malou prvykrat.

anjelicek26
2. sep 2022

Ale hcg aj tak potrebuje narast na meratelnu hodnotu v moci, takze pred nedelou by som netestovala, bolo by to asi zbytocne.

autor
2. sep 2022

@anjelicek26 dobre aj ked nemam ziadne priznaky. Prsia ma nebolia, podbrusko je kludne. Skor si myslim ze nie ako ano ale som zvedava. Minuly mesiac som myslela ze ano a nic z toho

anjelicek26
2. sep 2022

Ved toto, clovek kazdy priznak uz pripisuje tehu a potom sklamanie... ja budem testovat v stredu, snazim sa na nic nemysliet...

autor
2. sep 2022

@anjelicek26 vies co ja asi po vikende nech nestresujem cez vikend. Este ze nemam doma ziadny test, uz by som urcite testovala

basska_b
2. sep 2022

Ja zo zasady testujem, az ked mi to meska... vtedy uz zacnem aj citit, ze je daco inak

anjelicek26
2. sep 2022

Ja musim 12dpo testovat, lebo vysadim/nevysadim progesteron podla toho...ak nevysadim, tak MS aj tak neprijde, len si zbytocne inak predlzim cyklus...

mirkasan
2. sep 2022

Ja som mala ovu asi 19-20.8. A už 3 deň mám pozit test. Prvý deň bol slabý duch

autor
2. sep 2022

@mirkasan ja skusim po vikende

mirkasan
2. sep 2022

Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre