Kedy ste splodili chlapčeka a kedy dievčatko?

gerci90
3. mar 2013

Baby nasla som tu radi ako "nato" a su to skor tam poveri ako fakty, 🙂 mna skor zaujma kto ma doma chlapčeka a kto dievčatko či vie kedy sa im to podarilo ci pocas ovulky pred ci po a s akym vysledkom 🙂 Dakujem krasne.. 😉

soldi
3. mar 2013

@gerci90 teoria plodenia deti podla ovulacie je sice pekna, ale neucinna 🙂 maximalne zvysis pravdepodobnost z 50% na 60% 🙂 treba sa proste zmierit s tym, ze pohlavie neovplyvnis, su aj dolezitejsie veci, nie? 😉 🙂

a k otazke: mam dvoch chlapcov. jeden bol splodeny v den ovulacie, druhy dva dni pred ovulaciu. takze asi tolko 🙂

mummy01
3. mar 2013

Tiez si myslim ze je to vecou prirody,ja mam aj chlapca aj dievca a obaja boli splodeny v den ovulacie😉

sampo
3. mar 2013

Chalanisko sa zadaril v takom zvlastnom case 🙂 asi tyzden po mrche..teda 9 dni. A lejdy si nepamatam 😀

cecil36
3. mar 2013

ak by tatzo teoria platila, deti po ivf by sa rodili zasadne iba jedneho pohlavia, lebo OPU a spojenie vajicka a spermie nastava v rovnakom case, cize niekolko hodin po pichnuti pregnylu.

jadeka
3. mar 2013

...u nas to bolo takto,ked sme si povedali:!ideme na chlapčeka!" bol chlapček a neskor: ideme na dievčatko!" bolo naozaj dievcatko!"
ale to bola teda veru len náhoda a sme štastní ze ich máme ....

nativanativa
3. mar 2013

no my sme splodili tyzden pred ovulou chalana , cize sme boli asi vyracacom teorie ze spermie , ktore prezivaju tyzden robia dievcata .

alena0305
3. mar 2013

Pozri si čínsky kalendár počatia - keď som to spätne prepočítavala - tak obidve deti mi pasovali.

euka210
4. mar 2013

najlespie je v noci 🙂

sabina1975
4. mar 2013

Nie je jedno ci dievca alebo chlapec mamdvoch synov a v septembri som potratila po tejto skusenosti sa modlim aby som teraz donosila a porodila hlavne zdrave dieta . Mimochodom ked som cakala druheho syna tak velmi som chcela dceru ze som "takmer odmietla"syna a to len kvoli takemu detailu teraz viem ze na tom nezalezi je pekne mat parik ale dolezitejsie je mat zdrave deti

gubcikova
4. mar 2013

tak dcéra vyšla v deň ovulky a syna sme sa nesnažili,boli sme pod vplyvom alkoholu a vznikol a v deň ovulky

elise
4. mar 2013

dcerka pred ovulkou a počas ovulky a syn po ovulke ale to presne netušime ktorý den cca 14 dni pred mrchou

katka9102
4. mar 2013

My máme dievčatko a aj chlapčeka. Dievčatko si moc uz nepamatam ale chalan sa nam podaril tyzden po mrche 🙂

nef2702
4. mar 2013

ziadna metoda ti nezaruci zelane pohlavie, ci sa uz riadis ovulkou, cinskym kalendarom, ci tabulkou podla veku oboch rodicov alebo neviem coho kadecoho este🙂 Mne sice pohlavie podla cinskeho kalendaru aj podla tej tabulky vyslo, mam chlapceka ako tam bolo pisane, ale zasa napr. kamaratke, co mala vsade pisane dievcatko a aj dievcatko velmi chceli, to absolutne, podla nicoho nevyslo, ma takisto chlapceka..ono to mas proste vzdy 50;50..

marianka0101
4. mar 2013

nám to vychádza presne cez ovulku, chlapček december, dievčatko január 🙂

katkarv
4. mar 2013

Aj u nas to bolo tak ako piše @elise.ja mam velmi bolestivu ovulku tak presne viem kedy ju mam.Raz tusim aj davali v telke ze ak je to pred ovulkou tak spermie ktore maju chromozom XX vydrzia dlhsie cakat na vajicko.

karolina04
4. mar 2013

podla mna to je vo hviezdach ,čo ma byť to bude ,myslim že hlavne nech bude zdrave 😉

skibaby
4. mar 2013

obe deti - dievcatko aj chlapcek pocas ovulky a obe v juli 😉

miyya
4. mar 2013

Minule som čítala teoriu, že teraz sa rodí viac chlapcov aj z toho dôvodu, že chlapi spohodlneli a prejavilo sa to aj na ich spermiach... 😉

zuzik4884
4. mar 2013

:D mam manzela z vychodu..chlapceka sme splodili na vychode u svokrovcov, a dcerku na zapade u nas doma :D...takze na vychode sa robia chlapci a na zapade dievcata :DDDDDDDDDDDDDD

jaanik
12. mar 2013

tazko povedat, kedze sme to skusali kazdy cyklus v intervaloch kazde dva dni, cize bolo to aj pred, a aj pocas ovulacie... nevieme ktora spermia vyhrala 🙂

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalerabik1
2. jan 2017

@stefania100 bud to zistis tak ze si budem meriat kazde rano pravidelne teplotu(kukni na nete symptotermalna metoda) alebo skus ovulacne testy. To meranie teploty je aj lacnejsie a aj spolahlivejsie. Drzim palce

nativanativa
3. jan 2017

@stefania100 meranie bazálnej teploty a aj na základe hlienu

libawet
3. jan 2017

@gerci90 v podstate si si odpovedala sama - sú to povery a hlúposti. Pohlavie určuje muž - teda jeho genetický materiál/spermie.

stefania100
3. jan 2017

Prosim Vas, je pravda, ze na dievcatko treba udrziavat PH posvy zasasite - pomozu k tomu brusnice? Dakujem krasne ❤

lilianna1xs
3. jan 2017

Ake príznaky počas tehu ste mali pri chlapcovi a pri dievčaťu ?)))))))

dorka31
3. jan 2017

My mame chlapceka splodili sme ho po ovulacii a cakame dievcatko to sme splodili pred ovulaciou citala som clanok kde sa k tomu vyjadroval Dr ze by to mohlo zafungovat ale zdoraznil ze je to len 50% tak sme skusili a vyslo to 😝pohlavie sa ovplyvnit neda skor to bola nahoda pohlavie urcuju muzske spermie

kalerabik1
3. jan 2017

U nas to tiez fungovalo, 3dni pred ovulaciou sa nam podarilo dievcatko a presne v den ovulacie chlapcek...Samozrejme nic nie je 100%, priroda je velka pani,ale toto je vedecky dokazane,ze je vacsia sanca pre dane pohlavie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre