Kedy si mám spraviť test?

olivka150
2. jan 2021

Ahojte, chcem Vás poprosiť o radu. S manželom sa pokúšame o bábätko už dlhšie. Minulý mesiac sme mali styk 2 dni pred ovulaciou a menzes mám dostať o 3 dni. Teraz som bola na záchode a dostala som neskutocne kŕčové bolesti a na záchodovom papieri taka slabá ružová krv. Dosť ma to prekvapilo, lebo dostávam presne na deň ako hodiny. Prosím poraďte mi, že cca kedy si mám spraviť test. Ďakujem krásne 🙂

dominikac321
2. jan 2021

@olivka150 ak MS nepride?

olivka150
autor
2. jan 2021

Ostala som len prekvapená, že o 3 dni skor a také čudné sfarbenie som nikdy nemala. Tak počkám ako sa to bude vyvíjať a uvidím. Ďakujem

dadus_ka
2. jan 2021

@olivka150 ms prisla skor, to sa stava. Je to normále 🙂 tiez mavam jak hodinky ale obcas sa stane ze to nieco ovplyvni (stres, lieky, choroba,...) A moze prist skor. Tým padom je mozne ze aj ovulacia bola o 3 dni skôr.

olivka150
autor
2. jan 2021

@dadus_ka to môže byť zhon pred Vianocami, práca a momentálne sme včera s manželom dostali silnú nadchu. Ale tak by sme sa veľmi potešili keby tieto udalosti nám priniesli toľko radosti do života.

kyruska
2. jan 2021

Ked sa dlhsie snazite, preco nemate styk cez ovulaciu? To len tak pomimo sa pytam... tehu mozes byt aj nemusis, ved niekto ma menzes aj par mesiacov tehotenstva...

olivka150
autor
2. jan 2021

Snazime sa aj keď je ovulacia. No minulý mesiac to nejako nevyslo to je cele.

dadus_ka
2. jan 2021

@olivka150 neboj sa pride to vtedy kedy to ma prísť, hlavne sa co najskor uzdravte a skúsite na dalsiu ovulaciu. Drzim palce 🙂

olivka150
autor
2. jan 2021

@dadus_ka ďakujem krásne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre