Kedy sa snažiť, ak je ovu test pozitívny?

denisa87
3. jan 2013

Ahojte,pítam sa preto ,lebo ovu mi vysiel pozitívny na 17dc a snazilkovanie bolo len v ten den,2x,mohlo sa zadarit?alebo sme to prepasli?viem,ze mam cakat kym ma prist MS,len ma zaujima ci sa vam niektorej zadarilo aj z jedneho keksíku v ten den ked bol ovu test pozitívny 😉

redhairy
3. jan 2013

@denisa87 po pozitívnom ovu teste nastane ovu do 48 čiže niekedy aj dva dni po pozit. teste (teda takom ktorý ma obe čiarka rovnako silné, resp. testovaciu silnejšiu ako kontrolnu) a spermie prežijú aj pár takže môže stačit aj jeden správne načasovaný pohlavný styk.

denisa87
autor
3. jan 2013

@redhairy no ved prave to ze snazilko bolo v ten den ked som si spravila test a vysli pekne // a potom uz nebolo,nestihali sme 😠 tu je ten test...

redhairy
3. jan 2013

@denisa87 podľa mňa je testík určite pozitívny a spermie dokážu prežiť aj pár dní čiže podľa mojho skromneho nazoru nemusi byt nič stratené.

denisa87
autor
3. jan 2013

@redhairy Vdaka,potesila si ma 🙂 dufam ze sa uz volaco deje v mojom tele 😝

jesika26
3. jan 2013

@denisa87 ja som ani ovu nemala podla ovu testu, spermijky vydržali a vyšlo to, takže nevešaj hlavu a sexík sme mali len raz 😉

redhairy
3. jan 2013

@denisa87 držím palce aby to dopadlo tak ako si želáš 🙂 a nemáš začo 😉

denisa87
autor
3. jan 2013

@jesika26 konecne sa niekto ozval 😉 komu sa aj zadarilo,o tyzden ma prist ms,tak uvidím ci to vyslo 😀

denisa87
autor
3. jan 2013

@redhairy Dakujem,toto som prave nasla http://www.otehotniet-cyclotest.sk/ak-tuzite-po... 😀 😀

jesika26
3. jan 2013

@denisa87 hlavne sa na to moc neupieraj, lebo psychika robí svoje, síce, to ti píše tá pravá 😀 😀 😀 a samozrejme ti držím palce 🙂

denisa87
autor
3. jan 2013

@jesika26 😀 pokúsim sa ,Dakujem 😉

zuzuzu30
16. jan 2013

@jesika26 to znamena,ze si nemala pozitivny ovu test a otehotnela si?mimo plodnych dni ci ako?to je zahada

zuzuzu30
16. jan 2013

@denisa87 urcite to vyslo!!! 🙂 daj vediet potom.a potom sa to tu snad rozsiri na vsetky🙂

denisa87
autor
16. jan 2013

@zuzuzu30 nevyslo,prisla ms ☹

jesika26
16. jan 2013

@zuzuzu30 plodné dni som mala, len 3 dni pred milovaním a aj v ten den som mala ovu test negatívny. Ono je velmi doležitý aký je hlien, ak je plodný(pila som grepový džús 100% z červ.grepov), tak spermie vydržia aj 4-5 dní v tele pokial nedojde ovu, no a to je moj prípad. Fakt som nečakala, že to vyjde.

zuzuzu30
16. jan 2013

@denisa87 do kelu,to ma mrzi :( ale zase teraz to urcite "spravne" nacasujete a bude to! a najlepsie to nacasovat presne na tu ovu a aj po skuste pre istotu,hm? Drzim palceky!

zuzuzu30
16. jan 2013

@jesika26 wao super! no hned sa dam na grepy 🙂 uz som to citala niekde,takze asi to fakt ucinkuje.jeej tesim sa s tebou a gratulujem! A kolko ste sa cca snazili?

rosegirl2013
16. jan 2013

čo je s tými grepmi? to som ešte nepočula...

jesika26
16. jan 2013

@zuzuzu30 2 mesiace a ten druhý mesiac to bolo na jeden šup, kedže moj chodí na týždnovky, takže štastieeee 😉 . Neboj, ono to vyjde, len sa na to netreba moc upierat, aj ked ti to píše tá pravá 😒 .Myslela som si, že to bude trvat dlhšie kedže už nemám 20 rokov, až teraz som si všimla, že sme rovnako staré 😉

jesika26
17. jan 2013

@rosegirl2013 má sa pit z červených grepov 100% džús, aspon 4 dni pre ovuláciou, je na podporu plodného hlienu

rosegirl2013
17. jan 2013

@jesika26 ďakujem, pridávame do zbierky "čo urobiť pre úspešnú misiu menom:babo" 🙂

zuzuzu30
11. mar 2013

@rosegirl2013 halo,ako sa mame?nejake novinky?aky je stav?ja po ovu,takze (ne)cakam .. 🙂

rosegirl2013
11. mar 2013

@zuzuzu30 hiiii no ja stav:nezmenený, práve končíme mršku, a ideme do nového kola. troška pochybujem o jednotlivých metódach, lebo taký jednoznačný hlienik som mala a súčasne mega pozitívny ovu test a napriek tomu to nevyšlo. takže nadobúdam pocit, že sa na tieto veci až tak spoľahnúť nedá. a Ty? počuj, vy sa koľko snažíte už? 🙂

zuzuzu30
5. máj 2013

@rosegirl2013 vsak ja az teraz pozeram,ze ti to vyslo!!!!! gratulujeeeeem 🙂
asi som musela prehliadnut tvoju spravu. Teraz,ze idem ta vykukat ako si na to a hen!
jeeej to je parada! prosim ta,napis mi vsetky tipyyyy
kolko ste sa snazilkovali? a cez pred alebo po ovu? Potvrdila si aj ovu testikom ovu? Ved ja neviem,co by som uz vymyslela haha. my snazime uz pol roka,zatial mam vsetky testy u doki oka. buduci vikend je ovulka,tak ja uz sa len modlim nech to vyjde 🙂
este raz blahozelam a piiiiis!!!

rosegirl2013
6. máj 2013

@zuzuzu30 ahoj, ďakujem za milé slová, snažili sme sa od nového roka, január-február všetko načasované, odsledovaný hlienik, ovu testy pozitívne a tehu nakoniec negatívne, a v marci som mala MS 08.03. očakávanú ďalšiu okolo 05.04., nesledovala som sa, lebo ma hnevala cena ovu testov a hlien som nemala skoro žiaden, a v deň očakávanej MS sme sa s manželom túlili, dokonca ma začalo bolieť bruško tak som si povedala, to bude mrška a čuduj sa svet brucho bolelo a bolelo a nakoniec mi meškala najprv 1 tt, ale test bol negat, až po 12 dňoch nabehol duch a až oveľa neskôr čiarky, teraz podľa PM by som mala byť v 8 tt, ale podľa sona zodpovedáme 6 tt, čo sa plne zhoduje s mojou verziou, že sme počali bejby mimo očakávaných ovu dní a úplne bez hlienu a testov....jednoducho ako to príroda chcela, tak si "to vyrobila". naozaj nemám recept ani tajný plán....a veľmi Ti prajem zažiť ten pocit // čiarok, je to nepopísateľné 🙂 (ale zas v marci som 1x papala femi kvapky a pila ženský čaj, ale to len hala-bala)

alenkachristian
7. máj 2013

@rosegirl2013 gratulujem !!!! ja dufam dufam dufam a zase len dufam 😀 moj novopeceny mangel by si hrozne prial babatko a ja tak isto.
az mi idu zimomriavky ked pises: ...zažiť ten pocit // čiarok.... 😀

rosegirl2013
7. máj 2013

@alenkachristian zlatá, isto ten pocit zažiješ, držím palce a podeľ sa s dobrou správou potom! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre