Kedy sa máme snažiť po pozitívnom ovu teste?

27. okt 2020

Ahojte dnes mi vyšiel pozitívny ovulacny test . Sex sme mali včera a teda aby sa dotvorili kvalitne plavci tak další sex by sme mali mat teoreticky až zajtra .. myslite že to stihneme kým bude vajíčko oplodnenia-schopne ? (Čo je iba 12hod po ovulácii)

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula12345
27. okt 2020

Ja som neni za taketo pocitanie a teorie.. ale chapem. Podla mna aj vcera aj dnes aj zajtra. Ti kvalitni plavci su tam, kedze predpokladam, ze mimo ovu nemate styk kazdy den... takze urcite su tam dobre "kusky" 🙂 najlepsie ak by si pred ovu cca tyzden abstinovala a zacala 2 sni pred ovu a koncila 2 dni po ovu...😁 ale ino to aj tak pride kedy ma. Drzim palceky

sylvia_123
27. okt 2020

@janula12345 ja len tolko, ze ked zena abstinuje, to neznamena; ze chlap sa nerobi 😊 Nie kazdy vydrzi bez urobenia sa viac ako dva/tri dni.

janula12345
27. okt 2020

@sylvia_123 😂😂 jasnee, suhlasim. Ale ratam, ze v tejto debate ked autorka tak upenlivo sleduje ovu, ocikava testy... predpokladam ze obaja chcu pocat dieta. 😁 a teda ide o vzajomnu dohodu a dodrzanie😀.

sylvia_123
27. okt 2020

@janula12345 Jasne, chapem 👌🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre