Kedy po vysadení Gynexu príde menzes?

kristinkaris
30. nov 2023

Ahojte po vysadení Gynexu vám kedy zvykne prísť ms ? Skúšam prvý mesiac 🙂

sense
30. nov 2023

Normálne v termine

kristinkaris
autor
30. nov 2023

@sense zabudla som uviesť mávam nepravidelný cyklus a momentálne som 39DC preto užívam Gynex aj na úpravu 🙂

sense
30. nov 2023

@kristinkaris tak to ti neporadím ale dodržuje to co je na letáku tuším 3 týždne užívať a 1 týždeň pausa

nikola81
30. nov 2023

@kristinkaris U mna dost dlho trvalo kym sa prejavil ucinok Gynexu. Mozno aj 2 mesiace. Cyklus sa mi potom trochu skratil ale zostal nadalej nepravidelny. Sekla som s tym potom koli tomu ze mi skratka prestal ucinkovat a znova som nedostala MS. Ale ja mam PCO tak asi aj to bol dovod

kristinkaris
autor
30. nov 2023

@sense áno tak som užívala a teraz čakám na ms len ak nepríde do tých 7 dni tak rozmýšľam či znovu začať brat tie 3 týždne
@nikola81 ja tiež neviem či nemám PCO keď dostanem MS mám ísť na HP len to čakanie je už tak dlhé ako na zázrak

sense
30. nov 2023

@kristinkaris zaci normálne ďalšie 3 týždne, kým som videla nejaký účinok prešli 2,5-3 mesiacw

andyka105
4. dec 2023

Ja som minule 2 flasky. 3 tyzdne som brala a tyzden pauza potom som zasa zacala brat, pocas toho dosla MS zas pauza a tusim 2 cykli som takto brala, druhy uz bol kratsi a treti cyklus uz boli // takze mne velmi pomohol.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre