Kedy nastane ovulácia?

22. máj 2023

Ahojte. muz mal byt odcestovan,takze som si tento nerobila ovu testy. No nakoniec sa to vyvrbilo tak, ze bol doma bol, tak sme to skusili. Stvrtok som bola na preventivke u gynekologa, povedala mi ze vidi ovulaciu v lavom vajecniku, ze vyzera ze na druhy den budem ovulovat. Piatok som to tak aj citila, mala som ovulacne bolesti, v noci sa vratil muž, no uz sme to nedali. sobotu sa nam podarilo mať styk. Ovulacia nastava vtedy, ked mam ovulacne bolesti? alebo po nic este trva nejaky cas? snazime sa len 2-3 mesiace takze som v tom nova.

anjelicek26
22. máj 2023

Ak bola ovulka podla lekara rozbehnuta stvrtok, tak sobotu je neskoro...vajicko prezije v plnej kvalite tak 12h... ovulacne bolesti byvaju ked ovu prebehla.. ale tak to moze mat kazda trochu inak no, ale byva to ukoncenie plodneho obdobia... uvidis este, telo nie je matematicka tabulka...

autor
22. máj 2023

@anjelicek26 praveze vo stvrtok som este nemala prasknuty folikul. piatok som mala ovulacne bolesti na vecer podla mna vtedy aj prebehla ovulacia a sobotu sme sklzli z terminu..nevadi, nabuduce

akanka
22. máj 2023

Nám sa tak postastilo ze v piatok rano kontrola u doktora, ktorý mi povedal ze ovulka prebehla a s priateľom sme mali styk sobotu na obed keďže tyzden sme boli od seba. Vtedy som ostala tehotná prvy krat po rokoch tehotna ale bohužiaľ u mne to nedopadlo dobre ale môže sa zadarit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre