Kedy môžem začať piť alchemilku počas snaženia sa o bábo?

milka1988
6. máj 2021

Ahojte, prečítala som si, že na rast sliznice ( mám ju nizku nedorastá) je dobré piť aj alchemilku. Môžem ju začať piť aj dnes napr?
Dnes som 13DC ovuláciu mám mať približne na 17-18DC niekedy az na 20DC mi chodí.
Bola som na folikulometrii na 11DC folik 8mm, sliznica iba 4mm.
Stále mi málo narastie a ďalší mesiac ideme na IUI tak by som ju chcela podporiť (skôr prírodnou cestou než liekmi)
Ak začnem dnes piť alchemilku do ovulácie, stane sa niečo?

ivver
6. máj 2021

Alchemilku je najlepšie začať piť od začiatku MS až po Ovuláciu, keď začne Ovulácia, už ju nepiť.
🙂
ak ju začneš piť od dnes po ovuláciu tak si myslím že je to OK 🙂

148terka148
6. máj 2021

A po ovulaci ?

ivver
6. máj 2021

@148terka148 po ovulácii do ms by sa nemala.. podľa mojích naštudovaných info 🙂
pretože ak by to vyšlo- dieťatko- tak to nie je moc dobrá bylinka v tehotenstve.. na začiatku tehotenstva

barus26
6. máj 2021

@milka1988 presne tak ako ti napísala @ivver

kkovacovak
6. máj 2021

@milka1988 pila som tiež rovnako ako @ivver

milka1988
autor
6. máj 2021

@ivver toto som aj ja citala ze po ms nie ale aj to ze su dve druhy jedna sa moze pit do ovu druha je urcena po ovu do ms na upravu cyklu

milka1988
autor
6. máj 2021

ja mam teraz ovu sledovanu dr takze mozem mat dnes folik tak 10-12mm lebo mi rastu pomalsie cize ked ovu prebehne uz ju urcite pit nebudem. Nebudem teda pit teraz ked to uz nebude mat nejaky zmysel dam si cervene vinko na prekrvenie no snad to pomoze :D

miska992
6. máj 2021

@milka1988 na sliznicu skus Macu peruansku prasok - dostst ho aj vo freshy v bio sekcii resp.v obchode Na maximum.Achemilku k tomu mozes tiez pit, ale pije sa od 1.dc po ovulaciu, po ovulacii by som na pripravu sliznice nasadila progesteron.

miska992
6. máj 2021

@milka1988 plus zacni cvicit cviky ludmily mojzisovej

milka1988
autor
6. máj 2021

@miska992 macu mam dlho ale toto mi nepomaha :/

1medvedik1
6. máj 2021

@milka1988 ja som pila čaj ráno a večer od 1 dňa cyklu až po ovuláciu. Takto asi pol roka. Po ovulacii už vôbec. Keď začala menštruácia tak som ju znova začala piť až do ovulacie. Ja som chcela opraviť cyklus, mala som kadejaký rozhádzaný a chceli sme sa začať snažiť o bábo. Pila som to takto asi pol roka, ráno pol litra večer pol litra, o bábo sme sa snažili dva mesiace. Na alchemilku nedám dopustiť 🥰 držím palce 🍀 verím že sa podarí.

miska992
6. máj 2021

@milka1988 cvic mojzisku ;) pomáha to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre