Kedy mám čakať ovuláciu, keď mám posunutú menštruáciu?

5. máj 2020

zdravím, mam 30 dňový cyklus, pravidelný, sem tam mešká 3-5dní, podľa kalendárika mi ukazuje ovu na ten 14-15 deň, a myslím si že to celkom sedí kedže vtedy pozorujem zmenu hlienu, no minulý mesiac mala dôjsť 23 a nič, 2x v živote sa mi stalo že mi z ničoho nič meškali 12 dní a až dnes došla. tym pádom mám ďalšiu ovu čakať normálne tak ako mi ukazuje kalendárik (ja viem nie je to presné ale približne) ?

lauritkatesty
6. máj 2020

ved si skus sledovat aj hlien a budes vediet aspon priblizne kedy bola ovulka... asi mavas nepravidelny, tam sa to potom tazko odhadne.. telo ti da vediet, ze ide ovu. pripadne meraj aj bazalku.

autor
6. máj 2020

@lauritkatesty ja len neviem ako to funguje, ze ked pred meskanim mala byt vtedy, ci sa to posunutim ms tiez posune alebo ostáva ten “prvý termín”

lauritkatesty
6. máj 2020

nie to vôbec nie je viazane na to. v tom nemaš ziadne pravidlo. zalezoi vzdy od momentálnych hormonálnych hladin v tvojom tele.

akinom0077
6. máj 2020

ja mam 31 dnovy cyklus, sem tam sa stane ze dostanem na 30- ty den pripadne 32-hy. OVULACIU mam 17-18-19 ty den najcastejsie 18- citim to viem, to som si ista, a par x mi to potrdil aj gyn, ked som bola u neho zrovna 18-ty den....ze mate ovulaciu🙂

akinom0077
6. máj 2020

ked mam ovulku 19 ty den vtedy mi meska menstr na 32 dni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre