Kedy je najlepší čas na snaženie sa po......?

simik7192
3. feb 2020

Ahojte, chcem vaše skúsenosti, že kedy je najlepšie sa začať snažiť o babo po potrate-spontánny (nechala som to na prírodu a telo sa vyčistilo samé) hneď ako mi skončí čistenie? Otehotneli ste ihneď alebo po nejakom čase? Ďakujem za rady, skúsenosti, tipy....

mimi6666
3. feb 2020

@simik7192 Tak nám lekár povedal že až po 6 mesiacoch ale iný lekár mi povedal ze je najlepšie hneď po prvej menštruácii. Už by som tak dlho nečakala

bagre
3. feb 2020

@simik7192 čo lekár, to iný názor... ale čítala som taký celkom rozumný - koľko trvalo tehotenstvo, tolko by sa malo čakať so snažením. U nás nebol problém otehotnieť, ale dopracovať sa k pôrodu... akurát po missed v 18tt sme čakali asi 5 mesiacov cielene...

katuli3nocka
3. feb 2020

3-6 mesiacov. Určite by som počkala a nie hneď, to mi príde nezodpovedné. A my po čase. Dlhom čase.

marrydreamkas
7. feb 2020

@simik7192 suhlasim tymi 3-6 mesiacmi, za predpokladu,ze je vsetko v poriadku a citia sa na to aj psychicky.moja skusenost: otehotnela som hned na prvykrat po 3 mesiacoch od potratu a teraz mam doma 3 mesacne dvojicky ;) a som za ne neskutocne vdacna Panbozkovi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre