Kedy brať duphaston?

27. aug 2020

Ahojte kedy mam zacat brat duphaston cely cyklus? Alebo az po ovulacii
Cyklus mam pravidelny len sa mi stava ze po ovulácii vždy spinim trochu,niekedy az do ms niekedy tri dni do ms.jednu tabletku dve? Vdaka

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barus26
27. aug 2020

pokial si nechceš zablokovať ovulaciu tak až po nej, tak 3dpo nasadiť duphaston..

autor
27. aug 2020

@bambulienka25 mala som jeden potrat, pred rokom od vtedy mam ten problém, bola som u lekára a že keď mám duphaston mam skúsiť

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. aug 2020

@bambulienka25 pozrel ma povedal ze vsetko je v poriadku 🤷‍♀️neviem.. Bral mi aj krv ze spraví vysetrenia... Ani neviem aké, len ze vsetko mam v poriadku, neviem ci mam vymenit lekara, to by bol uz tretí.

3petka
27. aug 2020

Mal by ti to povedať dr... Ja mám napr. nízku hladinu progesteronu. V januári som mala samovoľný v 5tt. A taktiež mám nepravideľnú menštruáciu. Takže mi nasadil duphaston od 16 dňa cyklu.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. aug 2020

@bambulienka25 nedal bolo to cez koronu čo bolo prísnejsie volala som, sestricka mi povedala vsetko v poriadku.. Cakal som ze mi povie viac.. Neviem ci mi robil hormonalny profil, ale co iné by mi bral

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre