Jednodňová menštruácia

clean
13. okt 2022

Pekný večer prajem, chcela by som sa Vás spýtať či máte skúsenosť s tým že: meskala mi menštruácia mala som ju 8 septembra tento mesiac prišla 11teho s tým ze najprv také tmavé potom nič. Poobede len keď som bola na WC s tým ze len po utreti slabo ružová včera 12teho som mala silnejšiu a dnes zase nič. Zajtra idem k lekárovi, ale zaujíma ma či s tým nemáte skúsenosť. Chceli by sme aj bábätko nechránený styk mame už cca 4 roky a nič. ( obaja sme v poriadku) ďakujem krásne a pekný večer. 🙂

deti95060810
13. okt 2022

sprav si test

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_prestastna
13. okt 2022

@clean takto som otehotnela, 3x som to mala takto

lilope
13. okt 2022

@clean ja som zažila niečo podobné. Jeden mesiac meškala 5 dní, druhý prišla o 4 dni skôr, ale úplne slabá dvojdňová. O mesiac na to už neprišla a ja som sa vtedy dozvedela, že som v druhom mesiaci po troch rokoch snaženia. 🙂 Snáď sa podarilo. 🤞

clean
autor
13. okt 2022

@deti95060810
@elizabet173
Určite si spravím, chcela som aj dnes ale myslela som si ze to bude zbytočne ja som už pre testovaná 😀

clean
autor
13. okt 2022

@lilope fúú to muselo byt radosti 🥰 ďakujem potešila si ma dúfam ze to bude aj môj prípad 🙂

clean
autor
13. okt 2022

@andrea_prestastna wau no ja to mam prvý krát, tak v ti aj dúfam 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilope
13. okt 2022

@clean áno potešilo až sme tomu neverili, keďže v ten mesiac som mala ísť na ďalší vklad na IVF. Muž stále vtipkuje, že či je vôbec jeho 🤣
Držím prsty nech vám to výjde.

clean
autor
13. okt 2022

@lilope 😂 wau no tak to je super, mi už máme jednu princeznú teraz bude mať 6 ale chcelo by to ešte jedno nech sa nenudíme 😀 tak dúfam každý mesiac. No uvidíme co zajtra povie Dr. Až mám strach tam ísť 🤦🏼‍♀️

clean
autor
13. okt 2022

@elizabet173 ďakujem veľmi 💙

andrea_prestastna
14. okt 2022

@clean daj vediet potom

mimicka2013
15. okt 2022

@clean ako si dopadla u doktora?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre