Jeden vajcovod a dvojrohá maternica

16. okt 2020

Ahojte baby, máte niektorá skusenost alebo stretli ste sa už s niečím takýmto? Som po mimomaternicovom tehotenstve kde mi odobrali ľavý vajcovod a zistili uterus bicornis (dvojrohu maternicu). Vyjadrenia lekárov len ku tej maternici boli že bude problém s otehotnením a donosenim dieťaťa, ja som problém otehotnieť zatiaľ nemala prvý krát som bola tehotná v roku 2019 ale spontánny potrat nastal v 15 týždni, teraz som otehotnela po 5 mesiacoch snaženia žiaľ mimo maternice. Je vôbec nejaká šanca že s takýmito diagnózami otehotniem a vynosim babo? Mám len 26 rokov a deti žiadne a mám z toho strasny strach že ich ani mať nikdy nebudem 😔

karhu
16. okt 2020

da sa otehotniet aj s jednym vajickovodom a dieta sa da donosit aj v takej maternici, mozes a nemusis mat problemy..radila by som ti konzultovat s odbornikom..mne najviac pomohol prave ten, ak chces napis mi IP

barboritta
16. okt 2020

Aj ja mám takú maternicu a 5 detí v nej narástlo,narodené v termíne.Preco si prišla o to v 15tt?zistila sa príčina?

pravdivy_chlap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barboritta
16. okt 2020
autor
16. okt 2020

@barboritta nie neriešilo sa to pretože to bol prvý potrat a divim sa že aj na tu maternicu mi prišli až teraz, to už museli vidieť keď ma prvý krát čistili

barboritta
16. okt 2020

Mne na to prišli asi v 5.mesiaci

pravdivy_chlap
16. okt 2020

@barboritta ten nadpis babulka

barboritta
16. okt 2020

@pravdivy_chlap mne sa zdá normálne pracujúci muž v pracovnej dobe na mk ako myticka bytosť 😘

pravdivy_chlap
16. okt 2020

@barboritta ale je to realita 👍

mimi666777
21. apr 2022

Dobrí deň môžem sa spýtať meškal mi menzes 2 mesiace robila som si test a a jedna čiarka teraz som si robila asi 3 dni do zadu a 2 čiarki gin mi ale nič nevidel iba zvišenu sliznicu poslal ma na krv a krvi mi dnes zistili zvišene hgg a povedal že tehotná som ale mám bolestí ako pri menzese a niekedy má zabolía kríže mám dôjct o tizdeň a chcem sa spýtať môžem ísť do nemocnice či mi môžu skontrolovať či to není mimo maternicove alebo je tá bolesť normálna a to že to ešte nevidno ďakujem prepáčte viem že tu bude veľa chýb ale mám strach

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre