Je tu niekto nad 40 a snaží sa otehotnieť?

katarinaschober
5. júl 2024
princkrason
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
5. júl 2024

@katarinaschober Držím palce 🌞🍀
A nedaj sa odradiť 😉

ktochytavzite
5. júl 2024

@katarinaschober koľko ma rokov?

deti95060810
5. júl 2024

na mk je aj skupina .... tuším sa volá Snažilkami aj po 40tke...

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@deti95060810 mam 43 a snazime sa uz 4 roki

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@princkrason
@princkrason ahoj mam 43 snazime sa uz 4 roki uz 5 krat som potratila teraz naposledy pred 3 tyzdnami to som uz bola v 16 tyzdni uz naozaj neviem ako dalej

erika212
5. júl 2024

@katarinaschober máš zistení príčinu? Aké vyšetrenia máš spravené? Ja som rodila takmer ako 45 ročná. Otehotnela som prirodzene, neplánovane. Predtým xy potratov bez zistenia príčiny. Kľudne napíš ip.

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@erika212 ahoj vysetrenia mame vsetky hormonalne geneticke spermie vsetko je v norme pricinu predchadzajucich potratov nezistili teraz naposledy ked som potratila zistili z hystologie ze som dostalala vaginalnu infekciu a to to vsetko spustilo. Otehotniet sa podari vzdy spontanne

katarinaschober
autor
5. júl 2024
ktochytavzite
5. júl 2024

@katarinaschober aj tu reprodukčnú imunológov máš urobenú v Nitre?

e1i
5. júl 2024

@katarinaschober aj hematologiu? Reproimuno je tirz vyssie spomenuta

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@e1i ano mam vsetko urobene ak znova otehotniem my odporucili serklaz

ktochytavzite
5. júl 2024

@katarinaschober tak s Adka do poriadku,poriešiť si tie infekcie a keď otehotnies tak si dávaj pozor,hneď pn,o tej serklazi ak nemáš problém s krčkom som čítala že tiež môže byt riziko infekcie. A už sa od toho ustupuje,držím palce a obdivujem tá že ma ešte toľko sil

snowflakenel
5. júl 2024

Ja som bola v 40, vsetko v poriadku, citila som sa lepsie ako ked som bola mladsia. Ale mala som dobry fyzicku kondiciu.
Pri prvom som mala velke problemy( ivf, preskakali sme si kadeco).

snowflakenel
5. júl 2024

A nenechaj sa odradit neuspechmi, viem je to tazke, som si tym preala. 3x potrat. Nakoniec ivf uspesne a po rokoch prirodzene ano nevieme ako 🙂 skus hematologiu a reprodukcnuvimunologiu.
Mne sa organizmus akosi sam nastartoval. Zvlastne, no po 38 som sa zacala akosi citit lepsie a prislo to.
Nenechaj sa odradit primitivnymi komentarmi o veku, pretoze niektore zeny to tu vedia pekne znechutit.....☹ hlavne tie, ktore si tym nepresli.
Je to len o Tebe a tvojom tele a psychickej pohode.

snowflakenel
5. júl 2024

Ozaj...a muz je na tom ako? Ma vysetrenia za sebou?
Mojmu zistili 1% morfologicky neposkodenych spermii...preto som potracala . Cize sme mali 1% mizivu sancu na tehu ci cez,ivf, ci prirodzene. U muzov sa spermie menia vekom,,stresom atd. ....

bodzlomu
5. júl 2024

@katarinaschober a čo na to doktor??

sante81
5. júl 2024

@katarinaschober mimo témy, tiež mám 43 a už prechod a deti väčšie, ale veľmi držím palce 🍀

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@bodzlomu co na Doktor len ze je mu je to velmi luto zatial som u gynekloga nebola na kontrole avsak ked dostanem prvu menstruaciu po potrate ideme na kliniku a vsetky testy odznova a chceli by sme skusit inseminaciu nakolko na umele oplodnenie financie nemame nakolko zijeme v rakusku je to velmi drahe dufam ze sa my Organismus vrati do cyklu a zacneme znovu vzdat to nechcem kym sa len da.

slobodnamamicka121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinaschober
autor
5. júl 2024

@snowflakenel mojmu Muzovi nezistili nic ma dostatok zdravych pohyblivych spermii takze neviem

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@sante81 ano niektore zeny idu skorej do prechodu niektore pozdejsie

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@snowflakenel super tesima ze sa vam to vydarilo ano mas pravdu taka zena co tym nepresla nepozna tie pocity ake to je a odradit sa urcite nedam citim sa na svoj vek uplne fit aj ked momentalne po potrate kde som uz bola v 16 tyzdni som psychicky nie celkom dobre mam hrozny smutok a prazdno ale viem ze to prejde

snowflakenel
5. júl 2024

@katarinaschober a genetika? To mate absolvovane? Jedna baba,,ta zas potracala, ked cakala dievcata. Keby mala chlapcov , tak ze.v pohode donosi. Vraj mala.nejaku mutaciu, ze plod dievcat bol poskodeny. Ale kde, ako a co dali vysetrovat to uz neviem. ..

katarinaschober
autor
5. júl 2024

@snowflakenel ano mame aj to Genetika v poriadku teraz co som potratila v 16 tyzdni bolo dievcatko uplne zdrave lebo sme robili aj nift testy

sofia1979
5. júl 2024

@katarinaschober to ma veľmi mrzí ja som potratila v 44 a od vtedy sa nedarí asi už sa ani nepodarí, verím ze sa dáš do poriadku bojuj

snowflakenel
6. júl 2024

A aku metodu oplodnenia vajicka ste mali? My sme mali icsi a potom picsi. Kde sa.vyberaju najvhodnejsie spermie. Az potom sa podarilo.

katarinaschober
autor
6. júl 2024

@snowflakenel
@snowflakenel my sme zatial prirodzene sa podarilo ale vzdy skoncilo potratom teraz chceme vyskusat inseminaciu na umele oplodnenie nemame financie

snowflakenel
6. júl 2024

@katarinaschober drzim moc palce. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre