Je toto pozitívny ovulačný test?

sophiiiiia
24. aug 2024

Ahojte baby, v návode píšu že za pozitivny test sa považuje taký, ktorý ma obe čiarky rovnako sfarbené, mne sa zdá na testovacej trošku slabšia… čo myslite?

sophiiiiia
autor
24. aug 2024
sophiiiiia
autor
24. aug 2024

Mám prvý deň plodných dni, ovulaciu mám mať za 5 dni… tak neviem či ju mám nejakú posunutú?

patriciaa_
25. aug 2024

@sophiiiiia test z 24. máš pozitívny podľa mňa alebo možno trolilinka chýba, tak šup čo najskôr skoč na muža 🙂 dnes skús otestovať tiež ....
Podľa čoho vies že máš mať o 5 dní? Keď máš teraz pozitívny test tak tento výsledok je relevantnejsi keďže ide podľa tvojho tela ako kalendarik ktorý je len zo štatistiky 💫

sophiiiiia
autor
25. aug 2024

@patriciaa_ jedine podľa toho kalendára som si myslela že ju mám vtedy, urobím ešte z dnes a dám vedieť!🤩

sophiiiiia
autor
25. aug 2024

Tak test z dnes… neviem čo si mám myslieť, či som ju zachytila včera a dnes už slabne😤 alebo je tam malo farbiva, celkovo sa mi zdá byt bledsia aj prvá čiarka, alebo skreslila káva… neviem🙁

sophiiiiia
autor
25. aug 2024

@patriciaa_ pozri🙁

maryetta
25. aug 2024

Testovat by si mala kazdy den minimalne 2cykly aby si videla ako ti “sfarbi” a kedy teda ovulacia nastava.
Skus si pripadne odsledovat aj ine priznaky. Pripadne ai aj zapisovat a uvidis.
Nie je pravidlo ze ovulacia je na 14.den. Preto niektore otehotneju pred ms. Ine hned po nej.

sophiiiiia
autor
25. aug 2024

@maryetta toto je môj prvý cyklus ktorý si sledujem, včera som mala výtok ktorý bol hlienity a bolo ho veľa, dnes takýto príznak nepociťujem 🙁

maryetta
25. aug 2024

@sophiiiiia tak si pripadne aj nalep tie testy na nejaky harok a k tomu vcerajsku si dopis poznamku ze bol aj ten vytok-mohol to byt plodny hlien.
Ja som si sice testy nerobila-nebolo treba na zaklade ostatnych priznakov som si ovulaciu odsledovala. Ale to tiez trvalo mozno aj 2 roky kym som sa presne v cykle vedela zorientovat.

Cyklus som ale mala total rozhadzany a nepravidelny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre