Je to začínajúca ovulácia?

monula3421
22. nov 2022

Ahojte dievčatá, chcem sa len spýtať dneska som si robila test ovulacny a vyšlo mi toto ...to môžem brať aj to že mi začína ovulácia či ?
Od 19 .11 beriem duphaston na 10 dní tak či to mám vysadiť alebo ako? Mávam také menšie ostré bolesti na pravej strane brruska a teplotu začínam meriat prvý x od zajtra až
Prikladám fotky z dnešného testovania plus mám v zošite polepené predchádzajúce dní 🙂

malacibulka
22. nov 2022

Uz od vcera v podstate ovulujes. Hura na to.

x_mery_x
22. nov 2022

Pravdepodobne zajtra budes mat ovulku, vzdy den alebo niekolko hodin po pozit.teste

monula3421
autor
22. nov 2022

Super tak ideme s priateľom na to zachvilku 🙂
Len zajtra ak bude ťa ovulka tak on je zajtra na sluzobke :(

monula3421
autor
22. nov 2022

A nemala by byť tá testovacia čiarka silnejšia ako tá kontrolná? či už aj toto sa dá považovať za pozitívny test

andie2810
23. nov 2022

@monula3421 ahoj ☺️ ano test si mala takmer pozitívny, ale napriklad mne sa tiež nikdy nepodarilo zachytiť vrchol...tie testy sú aj tak len cca, pretože nikdy nevieš či pukne za 2 hodiny po pozit teste, alebo až za 24 hodin alebo viac 🤷‍♀️ čo sa tyka bolesti, ja mam z folikulometrie potvrdene že je najprv bolesť 2-3 dni a potom keď pukne folik tak bolesť hneď prejde....ak ste sa snažili tak je aj tak vysoka šanca že sa zadari ☺️ spermie si na vajko počkaju ☺️ držim palce 🙏🏻

monula3421
autor
23. nov 2022

@andie2810 a nemôže sa stať,že vajko pukne až za cca 3 dní a to už tam nemusím mať spermosky či ?
Idem si za hod robiť ešte ovulacny test tak odfotim a pošlem ale včera tento test vyšiel takto a o hodinu som robila inú značku rapiclear a ten už tak nevyšiel ..

monula3421
autor
23. nov 2022

Toto bolo včera ešte len o tú hod neskôr ten rapiclear ten druhy

monula3421
autor
23. nov 2022

@andie2810 aha a teraz mi vyšlo toto takže už asi bola ovulácia či? Opäť som robila dva rôzne testy v ten istý čas (o 10:00)

andie2810
23. nov 2022

@monula3421 mohlo sa stať že si pila vodu včera a bol moč viac zriedeny ☺️ podľa dnešnych testov je jasne že ten ružovy test ma menej farbiva....ja si myslim že vrchol si mala včera... ale o tom kedy realne prebehne ovu, ti to moc nenapovie...vraj najlepšie je mať sex obdeň, tak by si to mala trafiť či už s tym že spermie počkaju alebo dôjdu keď už bude vajko vo vajcovode ☺️
Neviem ja som dlho netestovala lebo mi to nedavalo zmysel... ale pokial viem tak lh prudko narastie pred puknutim foliku a to vlastne ma zachytiť test... takže ak je potom už test slabši tak asi teda lh už kleslo a už by malo byť po ovu 🤷‍♀️ neviem vysvetlujem si to tak laicky 😂

monula3421
autor
23. nov 2022

@andie2810 no mala som pohár vody a potom som robila test :/
Dnes som o 7 píla kávu a o 10 robila testy tak možno ak to ešte skresľuje..neviem :/
Skúsim ešte doma spraviť a uvidíme . A nemôže sa stať že zajtra bude ešte silnejšia ťa testovacia ako včera?

andie2810
23. nov 2022

@monula3421 nie to by nemalo ovplyvniť už... tušim že tam piše 2hodiny pred testom nepiť... a ano môže sa aj to stať, takže kľudne ešte dnes jeden test a zajtra znova ☺️ tak si budeš istejšia... bolesť ešte maš?

monula3421
autor
23. nov 2022

@andie2810 no trošku raz ma pravá strana a raz ľavá boli ..také divné bolesti ale netrvajú dlho

monula3421
autor
23. nov 2022

No skúsim to ešte doma a ak mi vyjde dneska už negatívny že by bol ešte slabší a zajtra tiež tak môžem považovať za vrchol včerajšok?

andie2810
23. nov 2022

@monula3421 ja myslím že áno ☺️ hmm s tou bolesťou ti potom asi neporadim lebo ja citim len tu stranu z ktorej ovulujem.... niekedy sa mi stava že po ovu mam 2-3 dni pauzu a potom pobolieva cele podbruško,, niekedy až do ms (skôr taky zvlaštny pocit, nie vyslovene bolesť)

monula3421
autor
23. nov 2022

Tak uvidíme ak zajtra ale ak bude už negatívny tak asi ťa ovulácia už bola. No väčšinou má ta pravá boli len sem tam.cosi zacitim aj na lavej

andie2810
23. nov 2022

@monula3421 tak každopdne treba sa snažiť ☺️ ale ja si myslim že si to relativne trafila so sexom ☺️

monula3421
autor
23. nov 2022

@andie2810 no akurát som si robila test aj doma a vyšiel takto . Keby ale mala nastať ovulka tak by som mala mať silnejšie čiarky či ? Akási som z toho zúfalá..mám skúsiť aj večer?

andie2810
23. nov 2022

@monula3421 ja si myslim že toto je už dosť slaba čiarka... niekedy sa môže stať že je raz silnejšia, potom slabšia,, pretože lh koliše počas dňa... lenže u teba to je pekne vidieť že ovu už bola... len si nestihla možno ten uplny vrchol, ktory mohol byť kľudne hodinku po tom najsilnejšom teste ☺️ alebo hodinku pred...že možno keby si testovala vtedy trošinku skôr tak by si ho zachytila ☺️ takže myslim že si to trafila pekne

monula3421
autor
23. nov 2022

@andie2810 len mi nejde do hlavy že keď vlastne včera by bol vrchol dajme tomu tak deň pred tým by som mala ovu test silnejší a bol negatívny :( to teraz neviem či teda ešte môže byť alebo už nie ...uvidím ešte zajtra a pozajtra

andie2810
24. nov 2022

@monula3421 ja som raz našla članok že niektorym ženam postupne silnie a niektorym len naraz vyskoči lh... keď to najdem tak ti to pošlem do spravy.... to je ta blbosť na tych testoch že napišu že po pozit teste ovulacia prebehne DO 48h (aj keď mne sa zda že som raz prečitala do 72h) .... to znamena že môže prebehnuť do hodiny alebo fakt až za tie dva-tri dni ....pokial nemeriaš bt tak môžeš len hadať či ovu bola napr v pondelok alebo až v stredu....čo si myslim že je dosť rozdiel...a tym to pre mňa nemalo žiadny zmysel 🤷‍♀️ pretože ja mam ovu bolesti a aj pekny hlien, len som nevedela v ktory deň presne je ta ovu a to že mi to testy nepovedia som pochopila až neskôr.... keď chceš tak mi pošli fotku testov z tej apky do spravy že nech to vidim tak pokope.... ale ja si myslim že si mala vrchol 22.11

monula3421
autor
24. nov 2022

@andie2810 idem písať správu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre