Je to pozitívny alebo negatívny ovu test?

luckama
16. mar 2024

Ahojte, test som si robila rano ale digitálny test bol negativny(na fotke uz zmizol prázdny kruzok) a ten druhy klasicky test sa mi zda pozitivny…stalo sa to uz niekomu? Podla posledných meraní aj appky by som mala mat dnes cize aj styk je naj mat dnes? Lebo vsade uz citam inak,niekto radi pred niekto podla hlienu niekto po prvom pozitívnom ovu teste.. som uz z toho jeleň .. styk sme mali aj vcera tak neviem ci mat aj dnes alebo staci zajtra …

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckama
autor
16. mar 2024

@vsadeviem Skusim urobit este vecer, ale urcite som ich robila spravne uz ich robim niekolky cyklus bohuzial…hlien som uz mala najviac mam pocit pred ovu..uz od utorka..

lienka.7
16. mar 2024

@luckama ja som si digi nikdy nerobila. Len klasické, co mas ten posledný, tak o trosku silnejšiu som ešte malá a bola z toho dcéra 😊

luckama
autor
16. mar 2024

@lienka.7 Aj mne sa zdalo,ze nie je este tak velmi sfarbená ze by bola silnejšia ako ta kontrolná ale ak minuly cyklus som mala len takto najsilnejšiu a potom uz bledla… ale stale si akoby niesom ista kedy mat ten styk kedy to je najlepsie vystihnúť a ci kazdy den , niekto pise, ze kazdy kludne niekto, ze nie lebo spermie potrebuju cas na obnovu, potom, ze staci aj po 2-3dni lebo vsak spermie prežijú ako fakt neviem.. nechcem na to prilis tlacit zas by ma mrzelo keby to premeskame..toto je totálna alchymia, pri prvom dietati som toho vobec neriesila …mali sme sex niekedy okolo ovulácie ale vtedy som si to vobec nemerala a podarilo sa..teraz uz niekolky mesiac nic aj ked sme mali sex presne na den ovulácie…

lienka.7
16. mar 2024

@luckama dnes by som mala. Drzim palce 😊✊🍀

joesvk
16. mar 2024

Keď chceš otehotnieť, tak sex by som odporúčala dneska alebo ešte zajtra. 🙂

medda_beda
16. mar 2024

Takto vyzerali moje v rovnaký deň.
Viac sa viem spoľahnúť na digitálny.

luckama
autor
17. mar 2024

Tak spravila som si este vecer ten digitálny a bol uz aj ten pozitivny ..

luckama
autor
17. mar 2024

Zeny prosim este otazka ked som mala uz od vcera vecera pozitivny test a aj teraz rano uz aj ten klasicky je výrazne silnejsi tak to znamena, ze tie dva dni prebieha ovu a teraz by sa malo vajicko aj uvolnit? Kedze si robim aj tie digitálne tak tie ukazujú pozitivny dva dni cize asi od prvého pozitívneho digitálneho sa ráta tych 12-24h ze?

zienka21
18. mar 2024

Nepatri to sem celkom, no možno sa niekomu zíde a skor si to takto prečíta, posuniem 3 balenia ovulačných testov niekomu kto ich stihne využiť, exp majú 11/2025. Keďže ja som ostala tehotná. Na cene sa určite dohodneme, nechcela by som aby zbytočne prepadli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre