Je to ovulácia?

23. aug 2022

Ahojte, posledné dni mám dosť výtoku, plus svrbenie len nemám hlien typu vaječného bielku som 11 dni po ms, myslite že to mohla byť ovulácia? (Plodné dni) som zmätená lebo ten hlien mávam vačšinou… ďakujem

joesvk
23. aug 2022

Zapisuj si to niekde. A keď o 14 dní budeš mať menzes, tak to bola ovulácia.

matullienka
23. aug 2022

Rovnako pravdepodobne môžeš mať aj mikozu. Pri ovulácii som nikdy nemala svrbenie

janetinka27
23. aug 2022

skus pocitat cyklus od zaciatku MS a nie od jej konca. ake dlhe mavas cykly? kedy ti zacala posledna MS?

autor
23. aug 2022

@janetinka27 od začiatku som počítala, posledná ms 11 august,, cykly nemám moc pravidelné z toho som rozhodená…

janetinka27
24. aug 2022

pri ovulacii by nemalo byt svrbenie, uvidis dalsie dni, ci sa hlien bude menit. a ake dlhe mavas cykly? ja mavam tych 28-35 dni, ale vacsinou tych 35 dni (beriem progesteron) a tento mesiac mam ovulaciu tiez skor, takze cyklus bude kratsi

autor
24. aug 2022

@janetinka27 to svrbenie nieje že celý deň alebo tak, len keď som na wc také jemné , pri mykóze som mala neustále aj ten výtok bol taký hrudkavý ,, dnes práve necítim nič

janetinka27
24. aug 2022

tak ono sa celkovo da tazko urcit datum ovulacie. este by sa to dalo potvrdit z krvi, ci ti stupol progesteron. ja potrebujem poznat co najpresnejsi datum ovulacie kazdy mesiac kvoli liekom a aj ked som riadne zaskolena do hlienovej metody, tak tym, ze mam aj gyn problemy, tak u mna sa na ten hlien neda vzdy spolahnut, lebo ho ovplyvnuju prave hormony. takze ja aj ked to dokladne sledujem a zapisujem, tak si to musim davat potvrdit z krvi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre