Je test pozitívny alebo ide len o presvitajúci kanálik ?

miska0948
25. jún 2020

Ahojte, robila som si dnes test a tam biela ciarka .. moze to byt farbivom alebo len presvitajuci kanalik ? Toto sa mi stalo uz na druhom teste .. viem ze kanalik je sivy, tenky.. tak som ostala pozerat na ten test jak ouk 🤣

jaskolka
25. jún 2020

Kanálik, podľa mňa, v prípade pozitívneho testu by sa to miesto zafarbilo.

miska0948
autor
25. jún 2020

@jaskolka ďakujem, lebo jedna kamoška sa ma snaží presvedcit ze to je zaciatok tehitenstva a ze mozno test ma malo farbiva tak to nezafarbilo 🤣🤣🤣🤣

len_nig
25. jún 2020

Kamoška ti dáva zbytočné nádeje....

jaskolka
25. jún 2020

@miska0948 počkaj pár dní a kúp ďalší test, trebárs inú značku.

miska0948
autor
25. jún 2020

@len_nig nedala mi nadej lebo hned som si myslela ze to bude len nejaky kanalik 🙂 .. aj ked by som sa uz potesila pozitivnemu testu .. od 9dpo mam ruzove spinenie, dnes som 11 dpo ale kedze test negativny tak asi len nejake.premenstruacne spinenie aj ked som to este nikdy nemala .. pockam uz do MS ktora ma prist v nedelu

len_nig
25. jún 2020

@miska0948 bodajby ti to vyšlo 🙂 držím palce moc

miska0948
autor
25. jún 2020

@len_nig ďakujem 🙂 snáď ďalší mesiac 🙂

s_a
25. jún 2020

na testovanie je ešte zbytočne skoro.. niekomu môže síce ukázať aj na 11 deň, ale väčšine asi ukáže až po vynechaní ms..

miska0948
autor
25. jún 2020

@s_a no ak by to spinenie od 9 dpo bolo uhnezdenie ta na 11 dpo je tiez este skoro ? Lebo som citala ze 2 dni od uhmezdenia uz by mal test nieco ukazat .. ale kazdopadne uz nemam ziadny test cize pockam do MS ktora urcite ako kazdy mesiac dorazi 🙄

s_a
25. jún 2020

na väčšine testov sľubujú "včasnú detekciu tehotenstva" :D mne pri prvom tehotenstve ukázalo slabú čiarku 5 dní od meškania a pri prvom o dosť skôr..

miska0948
autor
25. jún 2020

@s_a jaaaaj tak to pockam ved do MS mam uz len 3 dni 🙂

s_a
25. jún 2020

pardon, teraz som si všimla, že som sa pomýlila a už sa to nedá opraviť.. pri prvom tehotenstve ukázalo neskôr, pri druhom skôr :D

elii5
25. jún 2020

@miska0948 je to test Rapiclear ? Mne na ňom vyšlo stále takto.. niekedy som si ho nechala a po pár hodinách sa farba zmenila na ružovú. Nikdy som tehotná nebola.. Už keď sa to opakovalo 3 mesiac, značku som vymenila a aspoň som nebola sklamaná.

miska0948
autor
25. jún 2020

@elii5 ano je to tento, mne sa to stalo prvy krat teraz ale viem ze uz ho nekupim viac .. chcela som len skusot kedze 9 a 10 dpo som mala ruzove spinenie a dnes som 11 dpo a spinenie prestalo tak ci to nebolo uhmezdenie

javiemneviem
25. jún 2020

@miska0948 aj mne má prísť MS v nedeľu a nedočkavo očakávame do testovania. Držím palce 🙂

miska0948
autor
25. jún 2020

@javiemneviem držím palce 🙂 ja by som ani netestovala ale to špinenie mi bolo take podozrivé, nikdy som to nemala , ale tak všetko je raz prvy krat 🙂

javiemneviem
25. jún 2020

@miska0948 ja som tiež tento mesiac mala spinenie. A celkovo príchod MS je brutálny. Mna zvyčajne tri dni pred MS začnú bolieť prsia a ide to. Teraz má prsia bolia už 9 dni... a všetko je nejaké intenzívnejšie 😀 prajem nám obom dve čiarky 🙂 daj potom vedieť ako si dopadla 🙂

miska0948
autor
25. jún 2020

@javiemneviem jasneeee, aj tg daj vediet drzim palceeeee

miska0948
autor
26. jún 2020

Tak taky mini duch sa mi dnes zjavil ale je to test citlivosti 25 🙄

s_a
26. jún 2020

Načo si si robila ďalší test, ked ti ešte ani nemeska ms a k tomu ešte s takou nízkou citlivosťou?

miska0948
autor
26. jún 2020

@s_a kolkym ukazalo aj pred MS a su tehotne a maju zdrave deti 🙂 proste to potrebujem vediet z osobnych dovodov cim skor tak testujem 🙂 na 12 dpo testovat je podla mna celkom normalne 🙂

javiemneviem
27. jún 2020

@miska0948 juuuj tak to vyzerá nádejne 🙂 verím že bude silnieť 🙂 a ja testujem tiež pred MS. Proste my ženy sme od prírody zvedavé 🙂 včera bol test biely, uvidíme čo dnes 🙂

leyla9
27. jún 2020

@javiemneviem ahoj ako 😊

javiemneviem
27. jún 2020

@leyla9 ahoj, tak v očakávaní stále 🙂 dnes na teste mi ukázalo extrémneho ducha ... ale takého že som ho hľadala pod každým svetlom :D až nato, že dnes som mala na toaletaku trosku ružovej krvi a asi po hodinke trosku biely výtok, tak som myslela, že došla MS, aj podbrušku boli ako pri MS, ale nerozbehla sa. Tak som v napätí 🙂. (Foto fotena makrom, takze vidno každý detail).

javiemneviem
27. jún 2020

@leyla9 nie biely ale hnedý 🙂

dominika_sk
27. jún 2020

Takto vyzera začinajuce tehotenstvo 10dpo.

leyla9
27. jún 2020

@dominika_sk aj niake príznaky ci?

leyla9
27. jún 2020

@javiemneviem niečo tam vidím kedy ma príst ms?

javiemneviem
27. jún 2020

@leyla9 zajtra. No dnes ten výtok má znepokojili. Uvidíme, čo bude ráno a či sa MS rozbehne 🙂

leyla9
27. jún 2020

@javiemneviem držím ti palce ✊👶ja som tak raz bola vyšiel slaby duch a najprv špinenie jeden cely deň na ďalší den sa ukázala uz aj jasna krv ale celý den len kvapky hlaky po krvy žiadna normálna ms a na 3ti den sa spustila 🙈🤦‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre