Je tento ovulačný test pozitívny?

19. okt 2020

prosím o radu, či je už druhý test pozitívny. Prvý som si robila dnes okolo 11h, druhý je robený o 18:30h. Kedy je vhodné sa snažiť? Dnes je 12. deň cyklu. Ďakujem.

klarissa25
19. okt 2020

Nie je..

rosalie1411
19. okt 2020

Ešte mu trosku chyba, skus testnut ešte zajtra doobeda, ale snažiť sa môžte kľudne dnes, zajtra aj pozajtra.. Ako sa vám chce 😊

autor
19. okt 2020

@rosalie1411 vďaka, skúsim teda zajtra doobeda skúsiť, predpokladám, že to už bude isto pozitívny. Tak dobre, že ešte nie je pozitívny, lebo s partnerom sa tento týždeň môžeme uvidieť, len tak, že prídeme za sebou 3 hodiny autom a tak dumám kedy mu poviem, nech si to u šéfa vybaví 🙂))

autor
19. okt 2020

@rosalie1411 môže prísť len raz alebo dvakrát za mnou v tomto týždni kvôli snaženiu, tak sa orientujem podľa ovu testov 🙂 čiže ak bude zajtra pozitívny, myslíš, že by bolo dobré, aby sme sa snažili zajtra alebo v stredu radšej?

rosalie1411
19. okt 2020

Aha, chápem.. To záleží od toho ako rýchlo máš ovulku po poslednom pozitívnom teste.. Ja ju mávam väčšinou na druhý deň po poslednom pozitívnom teste.. Na tvojom mieste by som to stavila na deň pozitívneho ovulacneho testu, spermie aj tak vydržia pár dní.. A potom, ak by nemohol hneď na druhý deň, tak ten ďalší by som to ešte pre istotu poistila.. Držím palce

babulka97
19. okt 2020

Aj 2 dni cca pred ovulkou môžeš veď je spermie sa udržia okolo 5 dni v tele ženy ja si myslím že zajtra bude pozitívny

autor
20. okt 2020

@rosalie1411 ďakujem, hádam už po dlhom čase trafíme a podarí sa 🙂 dnes podľa mňa ešte nebol pozitívny, ale boli sme spolu a ešte zajtra budeme. Skúsim si ešte k večeru spraviť 1 ovu test

autor
20. okt 2020

@babulka97 dakujem, zatiaľ pozitívny doobeda nebol, skúsim neskôr poobede.

autor
20. okt 2020

@babulka97
@rosalie1411
@klarissa25 Dievcata toto je terajsi test, je uz podla vas pozitivny ci nie?

autor
20. okt 2020

@babulka97
@rosalie1411
@klarissa25 tu som odfotila vcerajsi a pod nim dnesny.

babulka97
20. okt 2020

Je silnejsi, najvyšší čas pokúšať sa

klarissa25
20. okt 2020

Je silnejší ale nie dostatočne..

slavka2020
2. nov 2020

Ahojte prosim poradte je tento ovulacny test pozitivny?

rosalie1411
2. nov 2020

@slavka2020 áno, môže byt.. 😊😊 Ešte by som testla niekedy poobede.. Ovulka prebehne do 12-48hod. Po poslednom pozitívnom teste.. 😊

Takže držím palce.. Môžte skúsiť dnes, zajtra 😊 a ak sa bude chcieť, aj pozajtra..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre