Je šanca, že som otehotnela?

simaxxx7
7. júl 2022

Ahojte žienky. S priateľom sa snažíme o bábätko a preto si idem po radu.
26.6.2022 mi skončila MS, 27-28.6 sme mali nechránený pohl.styk a následne 1.7.2022 a (3.7.2022.čo bolo 2 dni pred ovuláciou).
Preto sa chcem spýtať, či je teda nejaká šanca aby som otehotnela. 🙂
Ďakujem za každú odpoveď.

diamond007
7. júl 2022

@simaxxx7 samozrejme keďže ste mali nechránený pohlavný styk.... Vykašli sa na rátanie, užívaj si a príde to samé 😉

karelova
7. júl 2022

@diamond007 keby stačili tieto tvoje 'rady', neexistujú centrá asistovanej reprodukcie.

diamond007
7. júl 2022

@karelova ak je nejaký problém, logicky ho treba riešiť ale nie od prvého dňa skúšania....
Koľko ľudom vyšlo umelé a potom prirodzene počali lebo ak není problém, je v hlave.

gertys
9. júl 2022

Ano sanca tam samozrejme je kedze nevies na 100% kedy bola ovulacia. Uvidis ci ti pride ms ak bie skus test

simaxxx7
autor
9. júl 2022

@gertys Kedy je najlepšie robiť test keď mešká MS týždeň alebo ?

gertys
9. júl 2022

No skusit mozes v den ms. Ak si mala ovulaciu priblizne v strede cyklu ukaze ti uz. Ak si ju mala posunutu a mala neskor moze ti ukazat aj 5dni meskania. Uvidis ci budes mat nejake priznaky. Ak sa uvolni hormon hcg je tam velka sanca ze budes pocitovat zmenu a vtdy ti test urcite ukaze. Urcite by som pockala kym ti nevynecha ak sa ms dostavi tak to mizes vylucit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre