Je šanca otehotnieť s jedným vajcovodom ?

mima804
3. jan 2020

Ahojte žienky mam otazočku cca pred 2rokmi mi robili laparoskopiu kvôli prasknutému vajcovodu (mimomaternicové) ale už si nepamätám ktorú stranu mi odstránili jazvy mám na ľavej strane tak asi ľavú. Druhú stranu mam po zákroku priechodnú. Začali sme sa snažit o bábo no ja sa bojím že sa nám to tak ľahko nepodarí kedže mám len jeden vajcovod... Rozmyšlala som nad nejakými vitamínmi...čo pomohlo vám? Dakujem

77sima77
3. jan 2020

@mima804 ja mam jazvu na pravej strane a nemam lavy vajcovod. Laparoskopia sa robi do kriza pri mimomaternicovom

ivsa355
3. jan 2020

@mima804 Mne odstránili pravý vajcovod, môj priateľ je po rakovine semenníka s jedným vajkom a podarilo sa nám bábätko po 5 mesiacoch snaženia. 🙂

zuzap33
3. jan 2020

@mima804 po operácii a odstraneni jedného vajecniku-dermoid a vajcovodu o dva mesiace tehotná. Dnes mám dva deti

ludmilaka
3. jan 2020

@mima804 Áno, nemáš ten oproti jazve. A podarilo sa hneď😀.

baccio
3. jan 2020

Sestra má tiež len jeden.....ale zato 7deticiek🙂...čiže ten jeden funguje na 100%😉

nickpick
3. jan 2020

ja som otehotnela do 3 mesiacov po laparoskopii a odstraneni vajcovodu....

miskamichalka
5. jan 2020

Ahhoj, čítala som na tejto stránke, kde jedna ženička písala, že s jedným vaječníkom otehotnela užívaním Inofoliku po 2 mesiacoch. Možno pomôže.

mima804
autor
6. jan 2020

@miskamichalka čitala som to aj ja že to pomáha skusim to kupit a uvidíme

bimbina
6. jan 2020

Ja som to tak isto mala v auguste 2019 roku - Mimomaternicove . Ja mám jazvu na ľavej strane a nemám pravý vajcovod . A tak isto mi hovorili že moja šanca bude 50-50%. Pockala som jeden cyklus aby sa telo vyčistilo , presne aj tá strana v tej dobe ovulovala kde bol vybraný vajcovod , cítila som to a mala som aj potvrdené . V septembri sme teda mali červenú . V októbri sme oslávili 1. Výročie nášho sobáša s manželom , pamätám si že bol veľmi chorý , ale boli sme na romantickej večeri , najest sa , uvoľnili sme sa . A čuduj sa svetu , ale hneď na druhý mesiac som otehotnela , a práve čakáme druhé . Bez akéhokoľvek snaženia , snahy , prišlo to spontánne . Prajem veľa šťastia . 🙂

77sima77
6. jan 2020

Vzdy ked vidim ze “sancu mam 50-50%” ma napadne moj gynekolog. Na otazku ci mozem otehotniet s jednym vajcovodom mi odpovedal. Ze jasne ze mozete sice to je ako s jednorukym
brankarom, volaco chyti volaco pusti ale da sa 😂😂😂

mima804
autor
6. jan 2020

@bimbina gratulujem vám hádam sa to aj nám podarí

bimbina
6. jan 2020

@mima804 treba na to nemyslieť . A vyjde to určite . Možno ešte len nieje ten správny čas . 🙂

sandia1987
20. jún 2020

Ahojte devcata aja sa snasim otehotnet neide to uz 3roky comi viblali jeden vaickovodo malasom mimomaternici teohtecvo mozem bit teohotna

jaankaa17
24. feb 2021

@nickpick A boli aj nejaké problémy bolesťy alebo niečo také ci všetko dobre po operácii.?

nickpick
24. feb 2021

@jaankaa17 vsetko ok, bolesti mozno bezprostredne prvych par dni po...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre