Je šanca otehotnieť, keď sme obaja v poriadku?

16. sep 2021

Ahojte žienky idem k vám si po skúsenosť . Brala som tento cyklus letrozol a plus mi dnes pichol gynekológ ovitrelle. Na Sone videl aj na jednom aj na druhom po 2 folikuly vravel že 3 sú naozaj veľmi krásne a 4 je menší. Myslíte že je šanca otehotnieť keď ja aj priateľ sme v
Poriadku. Stretli ste sa s tým niektorá? Ako to bolo u vás?

len_nig
16. sep 2021

Ja, na prvý šup som takto otehotnela pri kombinácii Letrozolu a Ovitrelle aj keď predtým sa nám vyše 2 roky nedarilo 😊

autor
16. sep 2021

@len_nig ani nám sa nedarí cca 2 roky. Dokttor keď robil sono bol veľmi rád vravel že ich mám 4 a že po tej inekcii prasknu všetky len mal toho strašne veľa dnes tak som ho nechcela zabávať.

len_nig
16. sep 2021

Mne doktorka dokonca povedala že mi nedorastol folikul dostatočne ale že nech vyskúšame aj tak a vyšlo to 😊 tak držím palce aj tebe

autor
16. sep 2021

@len_nig bože veľmi si ma potešila bodaj by to bol aj môj prípad 😊 ďakujem veľmi pekne za podporu

len_nig
16. sep 2021

Mysli pozitívne, tam je asi dôležité dobre naplánovať to aby to vyslo 😁 ja som si mala pichnúť Ovitrelle piatok večer a snažiť sme sa mali nedeľu ráno, tebe ako kázal?

autor
16. sep 2021

@len_nig dnes mi pichol ovitrelle a kázal mi snažiť sa do soboty a od pondelka mam užívať duphaston 10 dni a potom si urobiť test a následne prísť na krv. Ty so to mala ako ?

len_nig
16. sep 2021

Ja som mala normálne čakal 2 týždne od tej nedele a po pozitívnom teste som mala začať užívať Progestenalle 😊 len netestuj sa zbytočne skôr ako minimálne tých 12-14 dni, lebo budeš mať pozitívne testy falošne

hederamonstera
16. sep 2021

Nam stacil jeden folikul pri tejto kombinacii (teda az na to, ze my sme boli ale na IUI)..ty mozes mat aj trojcata😁

autor
16. sep 2021

@len_nig áno to ma upozornil nato a s tým aj počítam ani nebudem robiť testy okolo 4 si mam urobiť a potom mu zavolať. Dúfam že to dopadne dobre nechcem myslieť už nato ak to teraz nevyjde tak inseminacia a ak ani to nie pôjdem na umelé 😀 takto si to plánujem a nakoniec nevyjde ani jedno z toho

autor
16. sep 2021

@hederamonstera keby boli 😂 by som bola len rada len nech už je

len_nig
16. sep 2021

My sme mali ísť na IUI aké keďže nedorastol ten folikul neisli sme a aj tak to vyšlo 😂 ale zas ja som tomu absolútne neverila, fakt že vôbec, tak asi som nemala ani stres 😊

petkasaurus
16. sep 2021

Baby a ten letrozol sa dava aj ked zena normalne ovuluje, len sa dlho nedari? Preco mi ho nedali tiez :(

len_nig
16. sep 2021

@petkasaurus neviem, ja som neovulovala 🤷🏻‍♀️ ale skús sa na to spýtať keď tak

autor
16. sep 2021

@petkasaurus ja som sa nato pýtala lekára on mi nato povedal, že letrozol sa dáva vtedy ak je par v poriadku len sa niekedy nedarí hneď že ktomu treba dopomôcť. Ja som bola na všetkých vyšetreniach priateľ tiež a nezistilo sa nič. Aj na laparoskopii som bola. Tam záleží od toho čo ti je

autor
16. sep 2021

@petkasaurus u mňa bolo to že len toto sa mu nezdalo ta ovulácia či je v poriadku keďže sa hneď z fleku pustil do všetkých vyšetrení a behom týždňa q pol som mala všetky skoro za sebou. Veľa záleží aj akého máš doktora.

catherinah
16. sep 2021

@petkasaurus letrozol je ako clostilbegyt. Stimuluje vaječníky, preto ma 4 folikuly a moze mat teoreticky trojcata.

petkasaurus
16. sep 2021

Ja sa spytam doktora, este ma cakaju dalsie vysetrenia, ze preco sa nedari a uvidime, by som mu toto navrhla.. Dakujem

autor
20. sep 2021

@len_nig ahooj môžem sa ta prosím ta ešte niečo opýtať

len_nig
20. sep 2021

Napíš mi správu kľudne

autor
20. sep 2021

@len_nig písala som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre