Je problém, ak 5 dní nebudem brať inofolic?🙏🏻

emi_emi159
21. mar 2020

Ahojte , gynekológ mi odporučil inofolic včera som dobrala 60kusove balenie dva krát za deň takze presne mesiac ho beriem. Povedal že mám aspoň 12 týždňov , 3 mesiace ...išla som do lekárne že si teda kúpim ďalšie 60 ľudové balenie ale nemali tak som si objednala a príde mi to az o par dni :( že teraz majú veľmi veľa prace z objednávkami a preto to bude trvať aj 5 dni. Je to podľa vás veľmi veľký problém keď teraz 5 dni nebudem brat ten inofolic? Brala som ho tým pádom zbytočne ? Ďakujem

emi_emi159
autor
21. mar 2020

@emi_emi159 prepáčte 60 KUSOVÉ balenie som chcela napísať a nie ľudové 😂 mobil mi to tak opravil 😁🙏🏻

lucinka1988
21. mar 2020

@emi_emi159 vôbec to nie je veľký problém, nie sú to lieky, ale výživové doplnky na podporu otehotnenia. Ja som ho brala len 1 mesiac a hneď som ostala tehotná☺️

michaella24
21. mar 2020

Nie, nebude to problém. Ja som ho užívala asi dva či tri mesiace. Mesiac pred tým, než sme sa pustili do "toho" 🙂 Nepodarilo sa prvé dva mesiace (august, september), potom sme mali pauzu dva mesiace, keďže manžel pracuje mimo Slovenska, ja som Inofolic prestala brať asi v októbri. Hneď pri ďalšej príležitosti - koncom decembra, som zostala tehotná, čo som ani nečakala 🙂 Gynekológ tvrdí, že to môže byť dôsledok účinku Inofolicu, aj napriek tomu, že som ho už neužívala.

emi_emi159
autor
21. mar 2020

@michaella24 ďakujem 😊

weweronka
17. apr 2020

@emi_emi159 Ahoj ja beriem inofolic plus už skoro rok a nič sa nepodarilo. Aj som mala pauzu a nič. No niekomu možno funguje mne bohužiaľ nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre