Je pravda, že po lieku Inozitol môžem čakať dvojičky?

basska23
8. dec 2021

Ahojte mam otazočku.
Kúpila som si Inozitol (mam PCOS) a nedarí sa nám.
No k mojej otázke. Sesternica ma straší že po užívaní Inozitolu budem mat dvojičky alebo aj trojičky.
Pritom sama ho neužívala. Tak neviem odkiaľ má také info. 🤦‍♀️
Pripadne je tu niektorá ktorá po tomto zazračnom Inozitole počala dvojičky? 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkasaurus
8. dec 2021

@basska23 to je blbosť

7lenka11
8. dec 2021

@basska23 určite nie, je to nezmysel..

basska23
autor
8. dec 2021

@petkasaurus
@bambulienka25 Ved ani ja. Viem že po Clostilbegyt je to možné čo som jej vysvetlila.
Viem že Inozitol pomáha aby boli vajička kvalitnejšie ale žeby sa koli tomu uvolnili viac tak to som sa nikde nedočitala 🙂

basska23
autor
8. dec 2021

@7lenka11 najprv som ostala taka zarazena ale ja si tiež myslím že to je blbosť. Véd to by musela mať skoro každá dvojičky 😀

petra_bororo
8. dec 2021

@basska23 Skor za uvolnenie niekolkych folikulov naraz moze Clostylbegit alebo Letrozol - pretoze su to stimulacne lieky, ale napr. ja som Inozitol uzivala tiez, a aj bez stimulacnych liekov som mala 2 gestacne vaky - ale ci za to moze Inozitol alebo to bola len nahoda, tak to uz neviem....Inozitol zlepsuje kvalitu folikulov...

dejna_
12. dec 2021

@basska23
Je to blbosť 😅 mne to nepomohlo ani otehotnieť

christinka1
13. dec 2021

@basska23 ahoj, koľko ho užívaš? Keď sa vám nedarí? Mne endokrinologicka zistila tiež PCOS a predpísala mi lieky ktoré mi pomohli

basska23
autor
13. dec 2021

@christinka1 užívam ho zatiaľ týždeň.A nedávame si pozor rok aj par mesiacov. Tento rok ideme naplno ale nič z toho.
Na Endokrinologii som bola spravili mi všetky odbery niečo som tam mala pozvyšovane ale na lieky to nevyzerá. Mne gynekológ ešte cez leto vravel že ak sa nám nepodarí do konca roka mam prísť a dá mi lieky .Tak zatiaľ skúšam touto cestou.
S dcerou som otehotnela "s odrerými ušami a aj donosila "
Pravidelne mávam cysty.Malokedy sa stane že mi tam nenájde cystu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre