Je ovu test pozitívny?

aalzbetkaa
15. jún 2020

Ahoj baby.. Príkladam foto testu.... Je pozitívny však? Bože konečne, robím už 2 mesiace ovu testy a nikdy nebola testovacia čiarka silnejšia než kontrolná...... Takže včera sme mali s priateľom styk, budeme mať aj dnes.. A aj zajtra bude treba aby sa zadarilo ci stačí včera a dnes? Viem ze to nemusí vyjsť hneď na prvý cyklus ale tak viete.... Ďakujem. Za každú odpoveď 🙂

marinecka95
15. jún 2020

@aalzbetkaa pozitívny je na 1000% a milujte sa, kedy máte chuť 🙂 pozitívny ovu test ešte nemusí znamenať na sto percent prebiehajúcu ovulaciu

aalzbetkaa
autor
15. jún 2020

@marinecka95 😑 jaaaj a ja som tešila.... Keď ja vôbec neviem rozpoznať kedy mám ovu 😑

marinecka95
15. jún 2020

@aalzbetkaa ovu test zachytí zvýšený hormón LH. To, či ovu prebehla naozaj sa dá konštatovať len po folikulometrii, respektíve po odčítaní grafu bazálnej teploty.

bambulienka25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noemikatka
15. jún 2020

@aalzbetkaa nespozorovala si hlien ani bolesť pod brušku? Vtedy môže byť ze je ovu ale taktiež bolesť ani hlien nemusíš mat😊 skúšajte aj každý den ked sa vam da vedcsia sanca ze sa trafite✊❤️

pupafka321
25. jún 2020

Ahojte.snažíme sa o bábätko,dnes by mala byť ovu.Som 16DC.Ale zatiaľ to asi nie je pozitívne.

tulipanicek
25. jún 2020

@pupafka321 Podla mňa to pozitívne je. Ovi zrejme prebehne dnes alebo zajtra. Držím prsty 🙂

noemikatka
25. jún 2020

@pupafka321 ešte nieje pozitívny skus večer alebo az zajtra uz by mohol byt ''🙂

pupafka321
25. jún 2020

Robený test dnes o 18:30

noemikatka
25. jún 2020

@pupafka321 ešte nie je pozitívny 🙄🙈

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre